Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne, hogyan,...

Ha választanotok kéne, hogyan, kivel haljatok meg, akkor ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Tehát, ha muszáj lenne akkor hogyan lennétek öngyilkosok???
2010. máj. 23. 12:15
 1/8 anonim válasza:

Hát ha meg KELL halni akkor valamelyik MSZP székházban tenném, úgy hogy sok robbanóanyagot rakok magamra.

Így a halálba ránthatok néhány hazaáruló tolvajt.

2010. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hehe, az vicces mert én pont, hogy a FIDESZ székházában tenném. Valami rohadt nagy bombával.
2010. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 haggyámán ***** válasza:
83%

Minek másnak is meghalni, ha ő nem akar?

Idióta politikai nézetek. Ti se vagytok jobb az MSZP/FIDESZ-nél. Le lehet szavazni.


Ha csak nekem kellene meghalni, akkor természetesen egyedül. Ha mindenkinek akkor a családommal, vagy az éppen aktuális legfontosabb emberrel az életemben.

2010. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
cigány telepen felrobbantanám magam
2010. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
AFC Tomival felvágdosnánk az erünket :DDDDD
2010. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha elmondják nekem, hogy miért élünk ezen a földön, illetve mi a pontos célunk, ha van egyáltalán olyan, akkor majd lehet idióta országhatárokat húzogatni, meg egymást gyilkolni mindenféle baromságért. Az ilyen kommentek után csak mégjobban megerősödik bennem az a tény, hogy mindenki egy idióta.
2010. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az lenne h Mindenkinek kell meghalnia.Akkor aszthiszem..(hát ezen még nem gondolkodtam)..ezt fájdalommentesen szeretném de nem hinném h akkor ott lenne rá lehetőségem..Szóval ha nem inekcióznám be magam akkor maradna a hidról való leugrálás..Akivel..Annak a nevét nem szivesen irnám le..De lényeg h közel áll hozzám..:)
2010. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Életem szerelmével, álmunkban. :)
2010. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!