Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyet illik? (Kérdésed túl...

Ilyet illik? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Illik egy tanáromnak facebookon boldog születésnapot kívánni üzenetben?


Kedvenc tanárom, 25 éves férfi, én vagyok a kedvence az osztályból, bár nem tudom miért :S

Nem nyalizás meg nem is a jegyek miatt mert én vagyok a legjobb abból amit tanít nekünk. Csak mindig jófej velem, kivételezik is. (komolyan nem tudom miért, talán mert még mielőtt a tanárom lett volna, párszor találkoztunk, mert egy helyre jártunk tornázni és ott néha beszélgettünk, de nagyon nem ismertük meg egymást tudtam a nevét és ennyi).

Azért nem tudom személyesen, mert a nyári szünetben lesz a szülinapja.


Köszönöm!

15/L


2011. ápr. 23. 20:36
 1/4 anonim válasza:
Sztem,nem bűn felköszönteni. Én is felköszöntöm a tanáraimat(persze magázva).
2011. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, köszöntsd fel, biztosan örülni fog neki! :)
2011. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem üzenetben ne, mert az nagyon személyes, könnyen félreértheti. Inkább írj az üzenőfalára!
2011. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!:)

Kedves 3.!

Nem tudok írni az üzenőfalára, mivel vagy letiltotta hogy bárki írhasson vagy nincs neki, nem tudom! Először én is oda akartam! ;D

Köszi

2011. ápr. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!