Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van abban valami pszichológia,...

Van abban valami pszichológia, hogy az emberek "tartanak" attól, aki nagy, sötétített autót vezet?

Figyelt kérdés

Még ha az egy fiatal nő is...

Ez a tapasztalatom.


2011. ápr. 27. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
van, azért, mert nagy, sötétített az autó -> aminek az árát becsületes munkával nem fogja megkeresni egy magyar ember, a többit pedig ki lehet következtetni..
2011. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Forgalomban tartok tőlük egy kicsit, mert könnyen maguk alá gyűrhetnek, már csak a méret és tömeg miatt is, egyébként nem érdekel.
2011. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

igen ugyanis a sötét az mindenkiben azt váltja ki ,hogy nemtudja mi rejtőzhet a sötétben.Lehet ,hogy 1 20 éves fiatal lány ,de lehet ,hogy 5 db boxoló.

Engem valahogy hidegen hagynak.

2011. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem tartok tőlük szóval nem tudom. Talán éjszaka a kihalt utcákon ha egy ilyen autó lassítana mellettem megijednék, de amúgy belőlem sem vált ki különösebben semmilyen érzést. Maximum megnézem hogy milyen szép. :)
2011. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A sötétített üveg mögött titkolnivalók bújhatnak meg=akinek titkolnivalója van,az veszélyes is lehet.És persze a filmek hatására.
2011. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"aminek az árát becsületes munkával nem fogja megkeresni egy magyar ember, a többit pedig ki lehet következtetni.." - Ez egy hatalmas nagy hülyeség.


Egyébként köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 27. 12:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Amiért a sötétben is fél az ember. Mindig ijesztőbb az, ami rejtett.
2011. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, tartok tőle. Mivel nagy autó, így többet fogyaszt, azaz jobban szennyezi a környezetet. Aztán hamarosan meglesz ennek a böjtje.


12:46 Nem hülyeség, csupán a magyar valóság.

2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ez is egy megközelítés. :)


Amúgy pedig tényleg hülyeség, nem egy embert ismerek, akinek igenis becsületes munkából van, nekem is abból lesz hamarosan.

2011. ápr. 27. 17:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A szuleimmel egy ilyen szurt ki, de nagyon. Tropara torte a kocsijukat, ok meg fel sem tudtak eszmelni, csak elhuzott az illeto. Azota csak "maffiozo kocsi"-nak hivjak az ilyeneket (fekete Merci, besotitett ablakokkal). En megertem oket ilyen szempontbol, mert ilyennel volt rossz tapasztalatuk, igy ettol tartanak. Nekem meg idos vezetokkel volt rossz tapasztalatom, igy ha meglatok egy nagyon idos embert a volannal, elkerulom, ha lehet. Tartani nem tartok az ilyen sotet kocsisoktol, mert kulfoldon elek es itt sokaknak van ilyen sotet, nagy kocsijuk, engem hidegen hagy, hogy kinek milyen kocsija van, de az igaz, hogy valamit elarul a szemelyrol az, hogy milyen kocsit valaszt. Ez olyan, mint a ruha. Ha valaki emosnak oltozik, ne csodalkozzon, ha emosnak nezik. Ha nem ismered az embert, csak a kulsosegek alapjan tudod megitelni. Osztonosen megiteled, ha nem is akarod.
2011. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!