Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én hová valósi vagyok? Szigetv...

Én hová valósi vagyok? Szigetváron születtem, Pécsen nőttem fel, és jelenleg Fonyódon élek. Erre a kérdésre sosem tudom mit felelhetnék...

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy gondolom, hogy ha ezt kérdezik arra kíváncsiak hogy hol élsz éppen, nem arra hogy hol születtél, stb.
2009. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindíg azt válaszoltam erre,hogy kaposvári vagyok,mert ott születtem (Pesten élek 4 éve).Vagy annyit,hogy somogy megyei vagyok,mivel nem azt kérdezték tőlem,hogy honnan járok be dolgozni,vagy merre lakom.
2009. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Zircen születtem, Debreceni vagyok, tehát hogy hová valósi vagyok, arra Debrecenit mondok !
2009. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, oda valósi vagy, ahol felnőttél....tehát pécsi vagy :)
2009. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ahol otthon érzed magad. Sztem. De a kérdés inkább arra vonatkozik, h hol születtél. Gondolj csak el egy tábort, ahova mindenünnen jönnek emberek, és körbe megy a kérdés, h ki hová valósi. Senki sem arra kíváncsi, h hol dolgozol, vagy hol jártál középiskolába... hanem h melyik város a te otthonod, ahol születtél. legalábbis sztem.

Nekem könnyű dolgom van, csak 4 évet töltöttem más városban, kollégiumban. :)

2009. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tade ***** válasza:
Akkor en tudok jobbat. Szlovakiaban szulettem, 5 evig tanultam GYorben, es most mar 2 eve, hogy Olaszorszagban elek. Ha megkerdezik hova valosi vagyok, azt mondom, hogy szlovak vagyok, de magyar az anyanyelvem.
2009. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Látjátok, ez még mindig nyitott kérdés maradt, mert 3 különböző variációt kaptam, és ezek szerint nincs rá pontos válasz. Pontosabb kérdés kell, ugye ?!

Köszi a válaszokat !

2009. márc. 8. 09:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én mindig olyannak érzem magamat, ahol születtem, vagy ahol a legtöbb időt töltöttem születésemtől kezdve.

Akkor nekem Fonyód a hazám! Én is fonyódi vagyok :)

2010. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdeznem: kérdező, hogy hívnak? (keresztneved) én is fonyódi vagyok. szóval lehet, hogy ismerjük egymást.
2011. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!