Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ifj. Dr. SZökendy Tamás...

Ifj. Dr. SZökendy Tamás szájsebészről/fogorvosról vélemény? Szigetváron rendel aki volt nála véleményt kérek!

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 11:15
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nagyon ügyes. Nekem volt egy fogam, aminek már szinte alig volt pereme, és sec-perc alatt kiszedte kampóval. Semmiféle komplikáció nem volt utána, szépen begyógyult a helye. Sőt.. nem akarok megszólni senkit, de volt egy fogam, amit valaki más húzott ki, és nagyon csúnyán be volt utána gyulladva, és tiszta genny volt.. szenvedtem vele 1 hétig, minden nap arra keltem, hogy fáj.. elmentem hozzá, kitisztította az egészet, kiszedte azokat a részeket, amik nem odavalók.. utána már gyógyult is a helye a normál kerékvágásban, és szintén nem volt semmiféle komplikáció. Szóval, én csak ajánlani tudom, mert szerintem nagyon ügyes, és jó szakorvos.

Most is kéne mennem hozzá, mert ugyanúgy jártam, mint ahogy fentebb leírtam, de nem találok semmiféle hétvégi ügyeletet sajnos. :/

2011. márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hol rendel?

Magánrendelésen?

2014. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!