Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A XXIII. kerületben milyenek...

Betszy kérdése:

A XXIII. kerületben milyenek az üzletek, éttermek, szorakozóhelyek?

Figyelt kérdés
pláza,cukrázda,bulihely...
2011. ápr. 30. 13:03
 1/3 anonim válasza:
Soroksáron nincsen szórakozóhely,se pláza,se étterem,egy-két 30 év körüli sváb étterem van,ahonnan kinézik a nem svábot és az inkább kocsmaszerű valami.Nincs ott semmi, csak már ott is a rengeteg koszos cigány!Tudom,mert ott éltem 20 évet.
2011. máj. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van cukrázda,Kisebb éttermek,szórakozóhely viszont nincs.
2011. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Cukrászda van több is, igaz nem olyan sűrűn, mint ott ahol sok a lakótelep. Soroksár jellemzően inkább kertesházakból áll, kivétel soroksár újtelep, ahol vannak 4 emeletesek is.

Pláza? Na az nincs, viszont van Auchan és Tesco áruház, rengetek kisbolttal az üzletsoron.

Viszont cigányokat cáfolom. Lehet rossz helyen lakott az előző hozzászóló, de az elmúlt 20 évben én azt tapasztaltam, hogy vannak helyek ahol nincsenek egyáltalán vagy csak normálisak és vannak helyek ahol viszont megsokasodtak. Szerintem a XX. kerület ebből a szempontból rosszabb sajnos.

Bulihelyet soroksáron nem találsz, de ez a külső kerületekben általában nem is jellemző.

2012. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!