Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek voltak a szórakozóhel...

Milyenek voltak a szórakozóhelyek a 90-es években?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy volt igen sok drogos hely, ami legálisan működött? Meg mindenhol cigireklámok díszelegtek? És milyenek voltak az emberek? A lányok könnyűbbek voltak? Stb.
2011. szept. 4. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal jobb volt mint most. Pont azért,mert még NEM volt ennyi drogos, nem volt divat.Sőt részegeket is csak ritkán láttál,tehát nem az volt,mint mostanság,hogy az a buli,ha mindenki be van állva,mint az atom. Persze azért vannak jó helyek.
2011. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*vannak jó helyek most is.
2011. szept. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez kb egy sz.r vidéki diszkónak felel meg! :))) Nem sz.rok a vidéki diszkók ,de itt nagyon kevesen is vannak.... :)))))
2011. szept. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Sok extázitól pörgő ember volt.
2011. szept. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
52%
Hogy milyenek voltak? Nos először is térjünk ki az erkölcsi részre! Lépten-nyomon azt hallom, hogy nem volt annyi drog, mint ma, nem voltak ribancok stb... Nos fű, kokain tényleg nem volt, vagy csak übergagyi minőségben, de pl. akkoriban LSD-t, amfetamint, extasit úgy lehetett kapni, mint a cukrot. Jah és a ribancok? :D Azok voltak-vannak-lesznek. 70-es 80-as de még a csodás 90-es években is voltak. Mindig ki tud borítani ez a szerencsétlen neoromantikus rinyálás, hogy milyen jó volt akkor, most meg minden rothad. XD Nos a szórakozóhelyek is különbözőek voltak, volt gagyi, rossz zenét játszó diszkó, de voltak exkluzív, naprakész klubok is. Az egyetlen érezhető különbség talán a nyugattól való, még enyhén érezhető elmaradottság volt, ami ugye a rendszerváltás közelségéből adódott. Szóval ugyanaz a szar volt, apró különbségekkel, semmi különös. Az 1. válaszadónak meg üzenem, hogy divat már akkor is létezett! ;)
2011. szept. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, hogy volt igen sok drogos hely, ami legálisan működött?"


Hogy legálisan, az túlzás. De egyébként kedvelt műfaj volt óriási hodályokban (pl. gyárcsarnokok) akár többnapos speedes-ecstasys "rendezvényeket" tartani. Ez olyan 1995 körül volt a legnagyobb divat. Mivel a lelkes drogfogyasztás mellé még amatörizmus is járult, szerintem a droghelyzet akkoriban sokkal súlyosabb volt, mint most.


"És milyenek voltak az emberek? A lányok könnyűbbek voltak? "


Ne viccelj már, miért lettek volna mások az emberek akkor, vagy akár 50-100-2000 éve? Az ember mindig ugyanolyan, legfeljebb a díszletek változnak. Pl. a 90-es évek elején elég vicces frizurák voltak divatban, de onnan nézve meg a maiak bénák.

2011. szept. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ok voltak ilyen kimondott drogos helyek,de az inkább a 90-es évek végén.Az elején,közepén nem voltak.Ha elmentem diskóba,egy hülye fejűt se láttam,mint pl később. Első vagyok.
2011. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rossz helyre mentél, nem is szolt másról az egész 90-es évek mint a kemény rave partik! Vagy csak nem vetted észre.
2011. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy rossz helyre mentem,szerintem csak te jártál olyan helyekre,ahol ez ment.Én csak az ilyen helyeken láttam szétcsúszott figurákat, pl Speed.De máshol nem.Talán egyet láttam a sok évből, ellenben amikor 2003-ban elmentem bárhová is ,de akkor olyan helyek voltak,ahol több stílus szólt,akkor láttam elég sokat.Elég nagy társaságom volt,sok embert ismerek,de egy drogost sem ismertem.
2011. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!