Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne jó...

Szerintetek nem lenne jó olyan járgány a felnőtteknek, mint a gyerekeknek a kismotor?

Figyelt kérdés
Szóval hogy ülni kéne rajta, lenne kereke, és így hajtani kéne magad lábbal :D Meg nem úgy nézne ki, mint egy motor, hanem ilyen másféle lenne, csak ugyanúgy kéne haladni vele, azért hasonlítottam hozzá :-) Én nagyon szeretném, ha lenne ilyen, meg nem lenne ciki közlekedni vele :D Szerintetek miért nincs ilyen?? Annyi marhaság van már a világon, csak pont ez nincs :(((
2011. máj. 1. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Ülj fel egy biciklire és hajtsd lábbal magad! :) Én kíváncsi lennék olyan járgányra, mint a Frédi és Béniben, egy lábbal hajtott kocsira. Szerintem nem lenne jó ilyen járgány a felnőtteknek, illetve én azon csoporthoz tartoznék, aki továbbra is bicajjal vagy más eszközzel jár.
2011. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmire gondolsz mint a futóbringa?

Nem kell hozzá semmi különleges, csak egy selejtezett bringa és egy vasfűrész levágni a felesleges részeket. :D

2011. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!