Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaminek...

Létezik, hogy valaminek ennyire megragadjon a képi világa?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem egy filmet, a Titkos ablak, a történet lényegtelen, most a helyszín a fontos. Egy kis tóparti házban tengeti mindennapjait egy író és a képi világ valami hihetetlenül megfogott. Nem torzítottak, nem árnyalták képet, egyszerűen kedvem támad egy ilyen házban élni, köntösben járkálni és csipszet enni, kávézni egész nap, esetleg írni is.

A fura az egészben, hogy eddig unalmasnak gondoltam volna ezt a dolgot, meg sem fordult volna a fejemben, pedig már láttam hasonló kunyhókat vagy filmeket. De annyira megfogott, hogy még mindig gondolok rá, pedig már 1 hete láttam a filmet.


2011. máj. 3. 12:20
 1/4 anonim válasza:
Azt a filmet én is láttam! Az egyik kedvenc Johny Deep filmem. Valóban elragadó az a békés környezet és életmód. Végül is csak rajtad múlik, hogy így élj :))
2011. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy olyan film, ami iszonyat nagy hatással volt a lelki világomra. Nem is feltétlenül csak a képi világ miatt, maga az egész történet sokkolt. Egy két órás film, közben olykor iszonyatosan vontatottnak éreztem, és bennem volt, hogy oké oké haladjunk már... Viszont a végén, amikor tudatosult bennem, hogy mi is a film lényege, stb én szabályosan sokkhatás alatt álltam órákig, és még mindig. Nem vágyom rá hogy mégegyszer megnézzem, nem lesz a kedvencem, de teljesen lenyűgözött!
2011. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

18:00


cím?

2011. máj. 3. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Komfortos mennyország
2011. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!