Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennek a tanárnak vennem...

Ennek a tanárnak vennem kellene ajándékot?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, van egy tanárom, aki most kezdte a tanítást, pont abban az évben, mikor középsulis lettem.

Régebb óta "ismerem" - vagyis inkább tudom ki, egy helyre jártunk régebben tornázni és néha beszélgettünk. Ő 27/F.

Én vagyok a kedvence, mindig engem szólít órán, engem kér meg hogy segítsek neki mindig, mikor magyaráz órán, mindig rám néz, mintha csak nekem mondaná (igazából rajtam kívül szinte senki nem figyel az óráján - nem vagyok stréber)

és mindig olyan furcsán mosolyog, becézget és nevetve köszön, mindig előre.

Az lenne a kérdésem, hogy ezek után szinte alap dolog hogy vennem kellene neki ajándékot pedagógus napra? (amúgy nekem is ő a kedvenc tanárom)

Köszi


2011. máj. 6. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülye kérdés :D

persze :D ha nem tanárrol lenne szó, amikor megláttam h mindig néz stb azt mondanám h tetszel neki :D xd de vegyél neki valamit ((:

2011. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy üveg bort.
2011. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Tényleg mindig néz xDDD de csak azért mert már régebb óta ismerem legalábbis sztem xD


Kedves 2.!

Illik iskolába bort vinni egy tanárnak?

ezen már én is gondolkoztam előbb is


Köszi a válaszokat

2011. máj. 6. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

könyvet v könyvutalványt illik tanárnak venni


ennek a pedonak meg az apád adjon két büdös nagy pofont, ha igaz, amit írsz...ha csak te hallucinálsz, akkor neked jár két büdös nagy pofon

2011. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az! -.-"
2011. máj. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!