Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyászszertartásra zenei...

Gyászszertartásra zenei összeállítást kellene készítenem. Hol tudnék olyan linkekhez hozzájutni, ahol letölthetnék zenéket, ami odaillő?

Figyelt kérdés
40+10 percnyi időt kell kitőlteni, komolyzene, könnyűzene, de leginkább instrumentális lenne jó. Kérlek benneteket...segítsetek
2009. márc. 10. 11:16
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem ilyet legutóbb anyukám ravataljára kellett csinálnom, 2 hónapja.

Én a kedvenc és egyben odaillő zenéit raktam fel egy cd-re.

Volt neki egy zenei kívánsága, amit szerette volna ha a temetésén lejátszunk neki, így ezt is tettem, csak fabrikálltam hozzá még pár db zenét.

Pl.:

- Szekeres Adrienn- Olyan mint Te.

- Desperado

és még sok mindent lehetne, de ha ismered az embert akkor csak olyat rakjál rá, amit szeretett, esetleg ha volt is kívánsága.

Üdv. Edina.

2009. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem ezeket a zenéket, amiket ajánlasz, de utánakeresek. Köszönöm a segítségedet.
2009. márc. 11. 09:55
 3/4 Thurston ***** válasza:
2009. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. márc. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!