Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegek, leszbikusok velemenye...

Melegek, leszbikusok velemenyere vagyok kivancsi. Ti hogy neztek az ellentetes nemuekre?

Figyelt kérdés
En heteroszexualis vagyok, igy nem tudom, hogy a homoszexualis emberek hogyan ereznek az ellenkezo nem irant. Pl. egy meleg ferfinek egy no olyan, mint egy hetero ferfinek a hetero ferfi vagy egy hetero nonek egy hetero no vagy a meleg ferfiak vonzonak talaljak a noket (pl. oltozkodesuket megnezik stb.)?
2011. máj. 8. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Utáljuk őket mint a szart...
2011. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak normalis valaszokat legyszives!
2011. máj. 8. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy, mint amikor a heterók néznek egy velük azonos neműre.
2011. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. nekem van egy meleg ismerosom (de nem szoktunk beszelgetni a melegsegerol) es eszrevettem, hogy nagyon tetszik neki, mikor ki van festve a koromom es szokta nezegetni. Tehat a meleg ferfiaknak a noi dolgok bejonnek vagy ok ugyanugy ferfikent gondolkodnak es nem mindet erdeklik a noi ruhak, kiegeszitok?
2011. máj. 8. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy meleg férfi nem feltétlenül nőies, sőt a többség abszolút nem az. Egyesek még gyúrni is járnak, hogy több kocka legyen a hasukon. Van ilyen haverom, körszakállas, kopasz, izmos és meleg. És herótja van a nőcis dolgoktól. :D

Van kákabelű vékony ficsúr is, igen. De nem lehet általánosítani.

Ahogy a leszbikusok sem mind borostás fejű, kockás inget hordó állatok. (Én spec. utálom ezt a "kőbuccs" típust, pedig felveszek férfi felsőt pl. azért, mert kényelmesebb, ez tetszik, és vannak uniszex, kevésbé kanos darabok is.)


Nna, leszbikusként úgy vagyok a fiúkkal, férfiakkal, hogy... sosem fordul meg a fejemben egy esetleges párkapcsolat, sem az, hogy fizikailag vágyat éreznék iránta. Nem utálom őket, nem igénylem a férfimentességet, a kizárólagos leszbikus teret. Sok fiúhaverom van. Velük afféle haveri kapcsolatban vagyok; természetesen megnézzük egymás ruháját, néha megjegyzik, hogy jó a pólóm, én is szólok, ha tetszik, illik az arcukhoz a hajviseletük. :)

De, érted, nekem egy férfi az úgy... van. Nem hasonlít semmihez. Mindenki ember, ez a közös. Aztán a többi hab, az hogy barátkozom-e vele vagy sem, hisztisnek tartom-e vagy erős jellemnek.

Leszbikusként nem érzem magam heteró fiúnak. :D

Én alapvetően kíváncsi vagyok, mindenkit megnézek, jelzek neki, ha valami nem stimmel vagy ha jónak látok valamit. De fiúk esetében nincs meg barátságnál több gondolata (meleg fiúkkal haverkodni némiképp egyszerűbb, mert ők is kizárják ezt, eleve), a lányoknál pedig... néha előfordul (ld. barátnőm), többnyire nem.

2011. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez erdekes volt, koszi! Meg varom masok tapasztalatait is. Kivancsi vagyok.
2011. máj. 9. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Én 20 éves meleg férfi vagyok. Nagyon furán vagyok a nőkkel. Nem tudom elképzelni hogy egy férfi miért akarhat egy nővel együtt lenni. És a leszbikusokat sem értem hogy tudnak egy másik nőt szeretni. Barátkozni sem szeretek velük mert tudom hogy ők is férfiakat akarnak.

Ezt így nyíltan senkinek sem mondtam még és nem is fogom, de ez azoka hogy igyekszem távol maradni a nőktől.

Tudom hogy ez elég hülye elképzelés, de én így érzek.

2011. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy leirtad ezt! Ez is nagyon erdekes tapasztalat.
2011. máj. 9. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

hm

hát én úgy vagyok a férfiakkal leszbikusként, hogy vannak :D


nem zavarnak egyáltalán, vannak fiú ismerőseim,a férfi rokonaimat is szeretem, semmi hányatott gyerekkor meg ilyesmi, a szüleim együtt is vannak


nem utálom a férfiakat, szeretek velük beszélgetni is nem kerülöm őket vagy ilyesmi :) csak egyszerűen "úgy" nem érdekelnek

de nem hordok pasi cuccokat meg semmi ilyesmi, még a nők között is kifejezetten nőies vagyok

2013. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!