Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegek, Leszbikusok! Ti...

Melegek, Leszbikusok! Ti hisztek Istenben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan egyik sem vagyok. De nem értem a kérdést? Ennek mi köze istenhez?
2011. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wolfmander válasza:
15%
Isten biszex ennélfogva nincs kedvence a nemek között.Szerinted miért van mindenkineg segglyuka? Amúgy a melegek és leszbikusok magasról leszarják istent ugyanis már fellázadtak a nemi rendeltetésük ellen ami miatt vagy a pokolra kerülnek vagy reinkarnálódnak heteróként.
2011. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Isten biszex? Hülye-e vagy?
2011. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De akkor Isten miért teremtette őket ilyennek, ha megveti?

Mert én úgytudom, hogy a biblia nem tolerálja a másságot.Vagy tévedek?

2011. júl. 11. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Próbára teszi őket ezzel a betegséggel.
2011. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
na vajon miért van mindenkinek segglyuka kedves válaszoló?! majd a ***unkon fog kijönni a szar te szerencsétlen?!
2011. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok. Nem hiszek Istenben. Válaszoltam a kérdésre. Mi lenne, ha mások is ezt tennék?
2011. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
A búzák nem így születnek csak szimplán perverzek. És nem hisznek Istenben mert a deviáns dolgaik fontosabbak nekik.
2011. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszek Istenben de én se értem, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy kivel bújok ágyba:) A vallások nagy része elég elutasító a melegekkel, de ettől még szerintem ugyanolyan arányban vannak vallásos melegek, mint vallásos heteroszexuálisok (tehát az összlakossághoz viszonyítva nem sokan). Egyébként meg a Biblia összes tanítását betartani lehetetlen.

20/F

2011. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek Istenben, de felekezeteken kívül, illetve azokon átívelően. Egyházakkal, vallási szerveződésekkel nem foglalkozom, illetve, ha közvetlen, nyitott közegről van szó, bárhol jól érzem magam. Ha nem, akkor nem.

Az istenhitem meg... elég mély, azt hiszem. De nem ilyen nevén nevezhető, konkrét dolog.

2011. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!