Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális dolog 14 (! ) -20 év...

Normális dolog 14 (! ) -20 év közötti lányokat nyilvánosan "castingra" hívni egy szórakozóhely rendezvényére, melynek a Hódítás Éjszakája a neve?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ennyi idős lány amúgy is jár ilyen helyekre, de azért durvának tartom, hogy nyíltan még erre is buzdítják őket.

Meg lesz valami sötétség órája is a rendezvényen.

Ezt lehet? Szinte még gyerekeket invitálni arra, hogy csábítgassák a részeg pasikat???


2011. máj. 12. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amelyiket el is engedik a szüleik, abban már úgy sem tehetnek nagy kárt. :)

Mivel a diszkók fő törzsközönsége ez a korosztály, a fiúkat is beleértve: ők jelentik a vonzerőt. Aki diszkóba jár csajozni, az nem egy 22 éves csajjal, vagy egy 28 éves gyerekgyógyásszal szeretne megismerkedni, hanem fel akar szedni egy kis tinit, aki fekszik két ital után.


Ennyi.


Normális lányok 14 évesen meg nem fognak ilyenekre járni, ha meghirdetik, ha nem.

Amúgy el se tudod képzelni, hogy hány ilyen korú lánynak az álma, hogy "felfedezik" egy ilyen "castingon", és híres "celeb" lesz, aki magazinokban vetkőzik, meg kiad egy CD-t, főleg ha nem tud énekelni. Pfff....

2011. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
100%
nem normális, de az sem az, aki elengedi a 14 éves gyerekét ilyen helyre.
2011. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben mondjuk igazatok van. Mármint, hogy a normális lány nem megy, a többinek meg már úgysem tudnak újat mutatni sötétben sem... :)


Csak először kibuktam, amikor olvastam az alsó korhatárt. Úgy látszik megöregedtem.

2011. máj. 12. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az lehet. :)

Diszkó mellett lakunk, nekem nem újság, hogy 12-13-14 éves gyerekek is ott nyomulnak hajnali kettőkor, meg zörög a bozót a környéken... Khmm...

Mondjuk a szülőkről is van véleményem nekem is.


Legutóbb 20 évesen voltam ilyen helyen, és sajnálatos módon én voltam az egyik legidősebb.


A legtöbb hely ajtaján csak dísz a felirat, hogy hány éves kortól lehet bemenni.

2011. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi is volt, hogy 25 évesen beültünk egy kis western kocsmába barátnőmmel pletyizni. Fél óra múlva eljöttünk, mert kinéztek a "vénségünk" miatt :)
2011. máj. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!