Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért létezik ennyi szórakozóh...

Miért létezik ennyi szórakozóhely, ami csak arra szolgál, hogy mindenki hullára igya magát és ne tudjon semmiről? (fikázós partyarcok kíméljenek)

Figyelt kérdés
Egyszerűen leromlik a társadalom. Csak a szórakozásna élnek a mai fiatalok és ez megrázó és talán valahol undorító is. Hogy megvalljam nekem nőként és 18 éves koromellenére ilyen világnézetem van. Más is küzködik hasonló gondolatokkal?
2010. máj. 29. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is 18 vagyok lány.

Ugyanezt gondolom,mint te.

Nem értem mi lényege, hogy minden bulizás alkalmával leissza magát részegre, aztán kihányja a be.lét, majd a saját hányásába fekszik. Majd ott vannak a discos r.ibik,akik részegen ( vagy esetleg ha nem is azok :D ) azt se tudják kivel fekszenek le...Majd megy a drogozás,csak a bulira költenek..Na jó nem sorolom :D

De ugyanezt gondolom ,mint te. Egyetértek.

CSak azért csinálnak egyre több ilyen szórakozóhelyet, hogy a profit azért meglegyen. M.O. márcsak ilyen :D

2010. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
ti hogy szórakoztok?
2010. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Hidd el szórakozni nem csak úgy lehet,hogy piára meg a belépőjegyre elköltöm az összes megspórolt pénzem majd leiszom magam...és stb...

Nemcsak ezt jelenti a szórakozás. Szórakozás pl elmenni barátokkal valahova. Vagy összeülni. Beszélgetni, nevetni.

Magyarországon ez a divat.Nem biztos,hogy külföldön nincs így, de ott biztos,hogy nem ennyire,mint itt.

2010. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha kíváncsi vagy nekem is azért megvan a saját baráti köröm. És tudod létezik más módja is a szórakozásnak. Léteznek még mozik, parkok, a barátaid/nőid lakása stb. ahol néha fantázia néha meg csak a társasági löket adja meg, hogy épp mit csináltok. vannak akik nem azt szeretik, ha a fülüket veri szét a techno mikor már nem tudják hogy hol is vannak.


Azért örülök, hogy nem vagyok egyedül a világban :D

2010. máj. 29. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"csak arra szolgál, hogy mindenki hullára igya magát és ne tudjon semmiről?"

Nem fikázni szeretnék, de ha ezt így látod, akkor eléggé egyoldalúan nézed a dolgokat. Egy zenés hely, táncolhat az ember. Ehhez nem kell leinnia magát, de jól érezheti magát. Mi ezzel a baj?

Értsd: nem a hellyel van a probléma, hanem az emberek viselkedésével. De ez nem a helyek hibája...

2010. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

"Nem fikázni szeretnék, de ha ezt így látod, akkor eléggé egyoldalúan nézed a dolgokat. Egy zenés hely, táncolhat az ember. Ehhez nem kell leinnia magát, de jól érezheti magát. Mi ezzel a baj? "


- Ezzel nincs baj, feltéve ,hogy ez a ritkább eset.

Az osztályomba szinte csak ilyenek járnak akik mennek buliba leisszák magukat, és még azon dicsekednek,hogy milyen részegek. és hozzáteszem lányokról van szó.

2010. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

21.40

Teljesen egyetértek veled. Én általában nem járok diszkóba, de van egy külföldi dj, az Ő live show-it szivesen látogatom CSAK a zene miatt. Ez évente 4-5 alkalmat jelent. Ilyenkor nem iszom alkoholt (máskor sem), nem pasizok, odamegyek, meghallgatom a zenét, táncolok, aztán hazamegyek, ennyi. Biztos, hogy nem vagyok ezzel egyedül, tehát ne általánosítsatok. Persze elismerem, hogy tényleg tele vannak a diszkók részegekkel, kisribikkel, stb; de nem mindenki olyan. Az diszkózásnak is megvan a kulturált formája, sajnálatos, hogy ezt csak kevesen veszik figyelembe.

2010. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Mert butus a társadalmunk. És még több butus ember van és lesz is.Amihez hozzájárulnak az efféle szórakozóhelyek.(is):D

Szerencsére vannak még nem butus emberkék,mint amilyen te kedves kérdező.

EGyébként én se értem ezt, volt egy felmérés miszerint Magyaro.-n van a legtöbb részeg,drogos tini...

2010. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
21:40-es abban azért igazad van hogy nem a hely hibája, hanem az embereké, de sajnos az emberek teszik Olyan hírűvé a helyet így végül is a hely "minősége" romlik.
2010. máj. 29. 22:00
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

ja végülis, ha bemegyek egy bárba inni, akkor az azt jelenti, hogy addig fogok vedelni, amíg nem fetrengek a saját hányásomban/sz@romban/hugyomban. ez teljesen evidens. gondolom te is sok ilyet láttál már.


amúgy nem leromlik a társadalom, ötven éve is ez volt. a legtöbb fiatal szórakozott, néhányuk meg 18 évesen ilyen baromságokon gondolkozott

2010. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!