Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet a címe és ki a...

Mi lehet a címe és ki a szerzője az alábbi novellának (hangoskönyvnek)?

Figyelt kérdés

Pár éve valamelyik rádióadón hallottam, de nem emlékszem csak arra, hogy arról szólt a (kissé misztikus) történet, hogy a főhős néptelen hegyi utcán megy, és valamiért bemegy egy udvarba, ahol egy kis boltba benéz (talán óráshoz?). Úgy tűnik, nincs bent senki, de mégis be tud menni az ajtón. Először nem lát bent senkit, de aztán megjelenik a boltos. Mintha teával is megkínálná. A boltos azt mondta, hogy már régóta várta az illetőt. Valami csodálatos, nyugodt élményben volt ott része hősünknek. Amikor elment, rájött, hogy nem is nézte meg, hol volt, mert vissza akar még menni ide. De utána már soha többé nem talált vissza, pedig minden kapualjba benézett a környéken.

...

No így vagyok én is ezzel a történettel... :) Nagyon megfogott, de nem találom másodszor :(


2011. máj. 13. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt találsz 180 db hangoskönyvet, nézz körül hátha megtalálod!

[link]

2011. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, itt tényleg vannak nagyon jók, le is töltöttem néhányat, de olyan, mintha tűt keresnék szénakazalban. Úgyhogy várok még tippeket.

Azt még elfelejtettem írni, hogy férfi volt a felolvasó.

2011. máj. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!