Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen címet adjak ennek a...

Milyen címet adjak ennek a novellának/műnek/?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy én nekem egy olyan állásom van, hogy felkutatok mindneféle irodalmi művet amit az írója már nem akar hasznosítani viszont hasznos, ezért én adok nekik címeket és író nélkül ki adatjuk, a cégünkkel. Viszont egy stroynál nem tudok címet adni:

Amerikai tizenéves középiskolásokról szól ahol az iskolában klikkesedések vannak és mindenki aki csak nem egy "csoportba" tartozik gyűlöli egymást, de egyszer jön egy új lány, aki harmóniát, jót teremt és mindenki elviseli egymást, de ez a lány autóbalesetet szenved, meghal. És utána újabb csaták folynak, de egy fiú és egy lány akik ellenséges táborban vannak nagyon jó barátok lesznek, de titkolniuk kell a barátságukat. Majd végül a halott lány 2. évfordulóján bevallják a dolgot és utána egymásba szeretnek és minden és mindenki boldog, tipikus happy end. Szerintetek milyen címet adjunk neki?


2010. aug. 8. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A legnehezebb döntés, Napfelkelte (szimbolikusan a sötétség után eljön a fény), Utolsó kívánság, A szerelem ereje, Klikk(ek).

Több nem jut eszembe és nem is gondolkozom, mert ezek sem lettek túl jók.. :(

2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Megvilágosodás"

"Mindig van egy út"

"Jobb élet?! Csak TENNI kell érte"

"Bizalom"

Hát nagyábból ennyi tudom nem a legjobbak de hát hirtelen.:)

2010. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Annyit elfelejtettem mondani hogy a z összes esemény a halott lány szemszögéből(ő mondja el) történik. Ezek is tetszettek, de még várok ötleteket. Valaki?
2010. aug. 8. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekete és fehér, Klikk, Körök, Esély az újra kezdésre
2010. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit Híd Terabítia földjére az eleje...
2010. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A modern Júlia
2010. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!