Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért romlik meg a kapcsolat...

Miért romlik meg a kapcsolat azokkal a barátnőimmel, akiknél ott alszok?

Figyelt kérdés
Eddig két barátnőmnél aludtam ott. Elvoltunk, nagyon jól éreztem mindkettőnél magam. Épp ezért nem értem, hogy utána miért romlott meg velük a kapcsolatom. Az egyikkel mostanra már megint jóba vagyok szerencsére. A másikkal alig beszélek, ha beszélek is, akkor leolt. Mind a ketten hanyagoljuk egymást, főleg ő, de én is így vagyok ezzel. Mi lehet ennek az oka? :S Nem tudok rájönni. 14/L
2011. máj. 13. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
lehet hosszútávon uncsi vagy, esetleg büdös csak nem mernek szólni, (a fürdés nem elég)
2011. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy álmodban horkolsz?!
2011. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

A legegyszerűbb, ha megkérdezed őket.

Az első két hozzászóló által említett indokok, nem okok, hogy ne barátkozanak veled. A horkolás, meg hogy büdös vagy, maximum arra lehetne indok, hogy nem akarják, hogy többet náluk aludj.

2011. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mond ezt el annak, akivel már azóta újra jóban vagy, hogy te így érzed. Ha valóban így van, akkor megmondaná, hogy miért? Mert szeretnéd ha ti ilyen jó barátnők maradnátok ill. ha a másik barátnőddel ismét jó barátnők lennétek.
2011. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
84%

hát speciel én ismerek egy csajt, akivel egyik nap még elvoltunk, kicsit iszogattunk meg minden (jó, azért barátnők nem lettünk), aztán egész éjszaka nem tudtunk aludni tőle, olyan istentelenül hangosan horkolt. nem is horkolás, inkább visításnak meg hörgésnek nevezném. ezért másnap tök hullák voltunk és elcsesztük a versenyt. emiatt nem is szóltunk a csajhoz többet, mert dühösek voltunk rá.

jó, persze ha régebb óta ismeritek egymást, meg barátnők vagytok, akkor csak azért mert horkolsz, a kapcsolatotoknak nem kéne elromlania, ezt már előttem is leírták. de az is lehet, hogy nem is voltatok igazi barátnők.

2011. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :)
2011. máj. 13. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

hát menj a fenébe! válaszolok és nem tetszik amit írtam lepontozol?!

akkor biztos azért romlott meg a kapcsolatotok mert az életben is csak egy zsarnok lehetsz

2011. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
72%
nem lehet, hogy álmodban beszéltél és valami hozzájuk kapcsolódót? esetleg sértőt..
2011. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Jajj mennyit röhögtem a kommenteken, főleg a 67%-os hisztis csajon, de az álmában beszélős sem volt rossz. :DDD
2011. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

hisztis a kedves nagymamád te szagos test:D

am hogy a kérdésre válaszoljak valszeg nem is szeretnek téged mert nem is a barátaid

2011. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!