Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Homo kapcsolat ötletét dobta...

Homo kapcsolat ötletét dobta fel a pszichológus, ehez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Megosztottam a pszichológusommal ma, hogy hajlamos lennék a füvet kipróbálni, ha lenne alkalmam, csak hogy had lám mit szól. Erre ő azt javasolta hogy, illetve arra akart kilyukadni hogy keressek valami más elfoglaltságot, sportot akár extrém sportot. Az ejtőernyőnél, bungee jumping-nál tartottunk amikor azt kérdi hogy mit szólnék egy fiú kapcsolathoz?! Néma csend következett, azután még rákérdeztem hogy jól értettem-e. Hülyén néztem és válaszoltam hogy az erkölcsim se engedik és egyébként se látok benne semmi vonzót. Erre bocsánatot kért és azt mondta hogy viccelt, pedig nekem nem tűnt viccnek.


Ha így folytatódik még egy pszichológushoz kell járjak hogy tudjuk megbeszélni azt ami itt történt.


Mi nektek erről a véleményetek, szerintetek jogos-e a megsértődésem?


2011. jún. 2. 17:44
 1/7 A kérdező kommentje:
17/F
2011. jún. 2. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak 'sokkolni' akart, vagy éppen azt lemérni, hogy hogyan kezeled az ilyen helyzeteket, sőt lehet, éppen az értékrendedre volt kíváncsi.


Egyébként ez a pszichológus nő vagy férfi? Kb. hány éves?

2011. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megsértődni, legalább nem az az unalmas, komoly pszichológus. Jobb is, máshogy áll hozzá a dolgokhoz.
2011. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nő, 35 fele
2011. jún. 2. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a technikája volt.. :)

"hajlamos lennék a füvet kipróbálni, ha lenne alkalmam, csak hogy had lám mit szól"


Ő meg kipróbálta mit szólnál egy homo kapcsolathoz..

Sokkterápia.. :) bár az nem ez..


De kár hogy én átlátok az ilyeneken.. :)

2011. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus pont azért van hogy ezt is megtudd vele beszélni. Nyugodtan kérdezd meg. Bár szerintem tudja a dolgát, nem hinném, hogy csak viccből tette fel, biztos volt valami célja vele. Én visszakérdeznék a helyedben. Bár mondjuk én egy fiatalabb pszichológushoz járok és férfi.

F/18

2011. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

ez a pszichológus egy kókler.

(én a pszichológusomnak arról beszélek néha hogy az extasyt szeretném kipróbálni, de valahogy olyankor mindig a családomra meg a gyerekkoromra tereli inkább a szót. és lehet hogy jól is teszi)


27/F

2011. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!