Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki 16-17...

Hogyan lehet valaki 16-17 évesen már pedofil?

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen eset az országban, és szóval amikor elkövette úgymond, akkor állítólag 15 múlt a srác.

Na de nem durva, hogy ennyi idősen pedofilnak lehet lenni? Én azt hittem, hogy ez mondjuk idősebb pasasok kiváltsága, akik molesztálják a kislányokat, kisfiúkat.


Na de egy 15 éves??


2011. máj. 14. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 15 éves fiúk általában velük egyidős, vagy fiatalabb lányokkal járnak. Lehet, hogy minden 15 éves pedofil? :D
2011. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is pedofíliának számít ha egy 15 éves molesztál egy kisgyereket,5-6 évest.Szerintem az ilyen emberek betegek és a betegség nincs korhoz kötve.
2011. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, valami ilyesmi volt, hogy egy 6 éves fiúval játszott sexuális dolgokat, de tényleg jó kérdés a korhatár, hogy ez honnantól számít annak, hiszen ha egy 10 évessel teszi, akkor gondolom, az is másképpen néz ki
2011. máj. 14. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiindulhatunk abbol,hogy ha 2 kisgyerek játszik valami "olyat"azt nem nevezhetjük pedofíliának,mert nekik még fogalmuk sincs,hogy mit is tesznek valojában.De más a helyzet ha egy 15-16 éves gyerek molesztál egy kisgyereket,hiszen ebben az esetben ő tudatosan veszi rá szexuális jellegű dolgokra az a szerencsétlen gyereket,akinek még fogalma sincs erről az egészről.A tizenéves gyerekek,azonban már általában tisztában vannak a szexualitás fogalmával és vannak is ilyen jellegű vágyaik.Nyilván ebben a korban tombolnak a hormonok és a legtöbben még a legyet is meg*asznák röptében,de aki agyilag normális normális annak eszébe sem jut ilyen,hogy kisgyerekeket vegyen rá szexuális játékokra!
2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na igen, ez is egy baromi jó kérdés amúgy, hogy ha egyszer olyan súlyos betegség, és márpedig köztudottan mindenki betegségként kezeli, akkor miért lehet büntetőjogi eszközökkel fellépni ellene? miért nem pszichiátriára küldik? számomra ez olyan érdekes ...
2011. máj. 15. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!