Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 40 évesen 16 évesekkel...

Aki 40 évesen 16 évesekkel barátkozik, az pedofil?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki bár külsőre nagyon fiatalos, úgy öltözködik mint a tinik, minden hétvégén bulizni jár, mégis lassan 40 éves lesz. Szerintem nem egészséges, hogy ő csak ennyire fiatalokkal találja meg a közös hangot. Barátnője soha nincs amúgy, de mindig "szerelmes" valakibe.

Amikor ez szóba jön, mindig azzal próbál "viccelni", hogy ha legközelebb ismerkedik, kérni fogja a személyit.

Én nem igazán értékelném, ha a 16-17 éves lányomat egy ilyen ember ostromolná.

Lehet, hogy kisebbrendűségi érzése van, mert ennyi idősen semmit nem ért még el, a minimálbérért dolgozik, egy koszos albérletben lakik és az italt sem veti meg. Alacsony, nem egy férfias típus és arcra sem igazán jóképű. Ami még bosszant benne, az az irigysége, ahogy leszólja és gúnyolódik azokon az ismerősökön, akiknek már családja van. Legyen az gyerek, vagy egy komolyabb párkapcsolat.


2011. ápr. 5. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

attól nem pedofil, hogy barátkozik a fiatalokkal....


az is lehet, hogy gyerekkorában neki tilos volt bulizni járni, és csak később kapott rá és tetszik neki...


ha ezt szereti, hadd csinálja...

aki pedig megérdemli, az meg majd összeáll vele..

2011. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Azért próbálkozik a tiniknél, mert a saját korosztályába nem tud beilleszkedni, gyerekes, buta felfogású az ilyen, ismerek párat.
2011. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem pedofil, de azért nagyon furcsa, hogy csak olyan korúakkal barátkozik, akik a gyerekei lehetnének. Lehet, hogy zavarja, hogy öregszik, és így akar "fiatal maradni".
2011. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedofil akkor lenne, ha szexuálisan kapcsolatba lépne gyerekekkel.

Egy intelligens fiatal nem fog kapcsolatba kerülni egy ilyen emberrel, a lányodat Te nevelted, gondolom ő felfogja, hogy ne legyen egy ilyen férfi társaságában.

2011. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Gyáva és jellegtelen. Nem mer felelősséget vállalni egy komoly kapcsolatért, ezért inkább a kamaszkorába menekül.
2011. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
A saját korosztályába tartozó nők vagy már megállapodtak, vagy sokkal többet kell nekik nyújtani, mint amit ő tud (nem arra gondolok, hogy milliomos legyen a pasi, de ennyi idősen valamit tudjon felmutatni+ a poharat se emelgesse gyakran). Így aztán maradtak a fiatal lánykák, akiknek sokszor elég, ha egy idősebb férfi csapja nekik a szelet és már hasra estek.
2011. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
Hát nem egészséges az biztos! Azért itt 24 év korkülönbség van.-10 vagy +10 év még nem baj. De ez túl sok. Arra utal hogy az egyén nem állja meg a helyét az idősebb korosztályban, csak gyerekek között. Szerintem ez nagyon gáz. Forduljon orvoshoz!
2011. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szerintem ő hajlik a szexre is, ez csakis a lányokon múlik, akikbe éppen halálosan szerelmes. Dumája az van, nagyon elő tudja magát adni, sokat tud sztorizni, rengeteg ismerőse van, szerintem ez vonzza a kislányokat (már amelyiket). Keresik a társaságát, haverkodnak, bár amikor ő elkezd nyomulni, a legtöbb menekül.
2011. ápr. 5. 10:12
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan beteg ember. Ez nem normális. Nem találja a közös hangot a saját korosztályával, a kicsik meg biztos felnéznek rá. Ő pedig ezt élvezi.
2011. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egész egyszerűen csak görcsösen fiatal(os) akar maradni... vonzza az az életforma, az az életkor, amikor az embernek még nincs olyan sok kötelezettsége, napi gondja, felelőssége. Meg gondolom, az is legyezgeti az egóját, hogy esetleg vmi elvarázsolt vagy épp "lázadozó" lánykát sikerül néha meghódítania...

Mondjuk ugyan még csak 21 vagyok, de sztem ha ilyen korú gyerekem lenne (főleg ha lányról van szó, manapság), nem nagyon örülnék neki, ha ilyen alakok legyeskednének körülötte. Nem is az életkorral van bajom, mert ha az illető komoly ember, és tényleg komoly dolgokról, értelmesen el tud vele beszélgetni, és nem mászik rá, ha pasi, akkor az részemről oké. De egy ilyen léhűtő, felelőtlen bulizós emberkét-akkor sem örülnék neki, ha ilyenféle tinik mászkálnának körülötte, nemhogy egy negyvesen pasas.

Egyébként meg nem, nem pedofil, mert a pedofilok kizárólag a gyerekekre, max. kiskamaszokra hajtanak-és azok közül is azokra, akik tényleg gyerekesen néznek ki...

2011. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!