Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy hazudós...

Mit tennétek egy hazudós lánnyal, aki ki akar használni?

Figyelt kérdés

Nem szerelmi ügy. Pár napja a buszon leszólított egy lány, azzal hogy ugye nekem volt a multkor (hetekkel korábban) olyan brutál extrém hajam.(érdekel a fodrászat, de csak hobbiból csinálom) Beszélgettünk, kiderült hogy most végzős fodrásztanuló és hogy épp kéne egy modell extrém hajvágásra és festésre amire épp jó volnék (már 1 hónapja növesztem le a hajam mert nem akarom többet festeni, kinőttem belőle)

Szóval arra célozgatott hogy nem-e vállalnám-e el ezt a feladatot. Mielőtt leszálltam volna elkérte a telefonszámom de nem adtam meg, mondtam hogy jelöljön be FB-on. Meg is tette. Ezután jöttem rá hogy nem is 18 éves ahogy mondja hanem 20, és nincs is nyomozó barátja pedig ezzel hencegett vagy 5 percig, mivel egyedülálló és többszáz kép közül egyik sem utal arra hogy barátja lenne.

Igazából egy bazi idegesítő iphone-os hencegős rüvke. Az ok hogy mégsem akarom letörölni és letiltani mert állítólag már készül is a fodrász és hajhosszabbító üzlete és elmondtam neki hogy én fodrászkellék importtal foglalatoskodom, ő meg megörült az alacsony áraknak és modnta hogy lehet hogy üzletelhetnénk.

Szóval töröljem le a pics.b@ és ezzel adjam a tudtára hogy elvágta magát vagy csináljak úgy mintha nem vettem volna észre, áldozzam be a hajamat és később húzzak hasznot belőle?

Mert lehet hogy nem is lesz üzlete, csak a munkahelynek bejelölt szalonban gyakornokoskodik. Visont márkás cuccai voltak és látszott hogy pénzes.


2011. máj. 16. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy te olyan nyílt és becsületes vagy. Meg pénzéhség és haszonlesés sem szorult beléd, egy csepp sem.
2011. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírásodból nem derül ki, hogy azt mondta volna neked, hogy 18 éves. Ahogy az sem jelent semmit, hogy nincs kint kép meg kapcsolat bejelölve, nekem sincs, ettől még legjobb tudomásom szerint 5 éve van párom. És? Ország-világnak tudni kéne a magánügyeimet? Sokan ismernek online közösségekben, sokfelé, a legtöbb helyen más-más nevekkel, csak nagyon kevesen tudják, hogy egy-egy név ugyanazt takarja. Az életben meg páromon kívül kb senki. Tudnia kéne bárkinek is? Nem hiszem. Mellesleg ne adjatok már ennyire arra, mi van kiírva facebookon meg hasonlókon, mintha ez döntené el, ki is az ember... másrészt egyetértek az elsővel :)
2011. máj. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
talán rá kéne kérdezni, miért nincs kép a barátjáról, vagy miért nincs párkapcsolatban...nem egyből fszbókról ítélni..
2011. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!