Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezzem ezt a...

Hogyan értelmezzem ezt a jelenetet?

Figyelt kérdés
Pár pillanat alatt játszódott le, de nagyon fura volt. Egyik délelőtt megyek az utcán, jön velem szembe egy férfi, és köszön. Visszafordulok, köszönök, de kicsit csodálkozok, mert nem is ismerem. Erre ő is megfordul, megáll és mondja: Gyere! (Mégjobban elcsodálkozok: mit mondja nekem egy idegen, hogy "gyere".) Aztán megint mondja: Gyere, siess már! - Mi akar ez lenni?? Azt hiszi, hogy odamegyek? (természetesen mentem tovább, kb 2másodpercig álltam csak le)
2011. máj. 17. 15:34
 1/2 napietus ***** válasza:
és nem is ismered? mert akkor szerintem az illető bolond lehet.
2011. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy osszetevesztett valakivel? En egy lannyal jartam igy egy jotekonysagi rendezvenyen. Koszongetett nekem es kerdezte, hogy hogy nem ismerem meg, mert en vagyok az o legjobb baratja. Mondom, osszekeversz valakivel. Utolag esett le neki...igaz, o valami kisegitobe jart. Gondolom, hogy ez az ember sem volt teljesen szazas. Ne foglalkozz vele.
2011. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!