Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vizsga alatti...

Mit tegyek a vizsga alatti pánik miatt?

Figyelt kérdés
Hamarosan szakdolgozat védés, és nagyon párázok miatta. Ha Prezentálnom kell, annyira pánikba esek, hogy levegőt alig kapok közben és a saját szívverésemtől nem hallom a hangomat sem. Van erre vmi gyógyszeres vagy homeopátiás megoldás ami megnyugtat, de nem nyom el?
2011. máj. 23. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a szakdolgozat védésig eljutottál, feltételezem, már nem az első vizsgád lesz. A korábbiaknál is ennyire izgultál? Ha ott volt bevált módszered, az most nem jó?

Általában azt lehet mondani, hogy ha az ember megtanulta az anyagot, az nagyon sokat tud dobni az önbizalmán. Hisz ha tudod, mit sszámít, mit kérdeznek?

Egyébként a szakdolgozat védés nem nagy szám. Általában a konzulensek sem olvassák el, úgyhogy 1-2 teljesen semmitmondó kérdés van, amire még akkor is lehet hantázni valamit, ha esetleg nem is te írtad a dolgozatot.

2011. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kérj valamilyen homeopátiás nyugtatót, ezek jók. Én is ilyet veszek megint, mert bár még csak 3 hét múlva szigorlatozom, sík ideg vagyok már most.
2011. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na h sikerült? Én is nagyon parázok. Válaszolj légyszi.
2013. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!