Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 23 éves lány barátkozni...

23 éves lány barátkozni szeretne 1fiúval a suliból! Hogyan? 2 hét és vége az évnek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy kezdem, hogy 23 éves vagyok, kinőttem már a tinikorból. Van egy párom, vele minden nagyon jó, sose hagynám el másért :)


Van 1 fiú az osztályban, aki hirtelen szimpi lett. Egész évben kb. 4-5 mondatot beszéltem vele. Mindjárt vége az évnek és szeretnék addig beszélőviszonyba kerülni vele :)

Esti suliba járok, hetente 3x van tanítás. Mégis miről beszéljek? Vagy facebookon írjak neki néha cseten? :$ Nem lesz túl feltűnő, hogy hirtelen "rámászom"? :))


Sajnos nem vagyok 1 társasági lény, voltak barátnőim, de eltűntek, az egyik egy hazug ... lett :( úgyhogy már nem is tudok barátkozni :$ amúgy a pasik jobb barátok, legalább nem pletykálnak :)


Mégegyszer leírom, hogy nem megcsalni akarom a barátom, csak barátkozni.


Légyszi segítsetek. Sürgős!! (2 hét van a suliból)


2011. máj. 23. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez a sráctól is függ, hogy ő mit akarhat tőled, ha van barátnője, akkor talán nem fog rád mászni, de ha nincs, akkor lehet, hogy ő többet akarna szimpla barátságnál, ha nem is egyből, de egy idő után valószínűleg igen, főleg, ha külsőleg is bejössz neki.


Jobb, ha tisztázod vele a legelején, hogy szimpinek találod és szeretnél vele barátkozni, de szigorúan csak barátként tekintesz rá.


Nekem is voltak lány barátaim fiú létemre fiatalabb koromban azóta nem jött össze, mert míg régebben a lányok akartok tőlem többet barátságnál, addig mostanság én szeretek bele a lányokba.

2011. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak úgy menjek oda, hogy leszel a barátom? :D
2011. máj. 23. 16:08
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát a 2 hét egy kicsit necces, de mivel még hatszor találkoztok, azért vannak még esélyeid a barátkozásra.


A legfontosabb, hogy az elejétől tudja a srác, hogy van barátod. Ha azt látja, hogy egy mindenkivel nagyon nyitott, és beszélgetős személy vagy, akkor nem fogja félreérteni a barátkozásodat. A legjobb az lenne, ha egy kicsit idegesítő, ugyanakkor aranyos lennél. Persze ez tudatosan megvalósíthatatlan. Fontos, hogy ne nézz ki túl jól. Esetleg öltözködj túl, és hagyd, hogy lássa az izzadtságfoltot a hónaljadon. De az is fontos, hogy egy kicsit vonzódjon hozzád, hiszen mindenki tudja, hogy egy fiú-lány barátság nem ugyanazon alapszik, mint egy fiú-fiú vagy lány-lány barátság, hanem a szexuális vonzalmon is.


Ezek a tanácsaim, én (fiúként) így barátkoztam össze pont az elmúlt néhány hét alatt egy nagyon aranyos lánnyal.

2011. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja és úgy menj oda, hogy "szia, egy órára járunk" és mosolyogj.
2011. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszi! Aranyos vagy, hogy ennyit írtál :)


Csak az a baj, hogy nem vagyok nagyon beszédes, sok kellemetlen helyzet volt már ez miatt :$

és ő se viszi túlzásba.. Ha valaki beszélget vele, a barátain kívül, legtöbbször annyit mondd, hogy igen, vagy nem :(

2011. máj. 27. 08:56
 6/18 anonim ***** válasza:
De akkor mitől vált számodra hirtelen szimpatikussá?
2011. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
csak úgy :)))
2011. máj. 27. 12:17
 8/18 A kérdező kommentje:
hát ennyi.. gondolkodtam rajta, hogy másik suliba kéne mennem jövőre (az egyik tanárral nagyon nem vagyok jóban), erre kiderült, hogy ő sem ide fog járni...
2011. máj. 30. 18:23
 9/18 A kérdező kommentje:

ma sikerült összefutni vele a suli előtt :))

dumcsiztunk 1 fél órát:$ hogyan tovább? :$ írjak neki valamit facebookon, vagy az sok lenne egyszerre? :D muszáj valamit tennem...

2011. jún. 8. 19:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan írj neki a Facebookon.
2011. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!