Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem tegnap egy lány, mert eddig nem vettem észre a jeleit, aminek sírás lett a vége. Mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: tegnap voltam egy lány ismerősömmel (aki szintén 18 éves) csatangolni. Az egész nyáron rengetegszer voltunk egymás társaságában (minimum 7 alkalommal). Az esetek túlnyomó részében ő hívott el, vitt el valahová. Mindig remekül szórakoztunk. Aztán tegnap minden megválltozott: a lány szokatlabúl rideg, rossz kedvű volt. Semmihez nem volt kedve, sértődékeny volt, makacs, szinte kezelhetetlen. :( Már akkor éreztem hogy rossz dolog fog történni. Megkérdeztem mi a gond, erre így felelt: "Neked azt tudnod kellene!" Nem értettem hogy mi a helyzet, ami mégjobban felmérgesítette:


-TELJESEN nyílvánvaló, hogy mi a problémám! Csak sajnálni tudlak, ha fogalmad sincs a dologról. Őszintén sajnálom...

-Mit sajnálsz? - Kérdeztem rá. S ekkor történt meg a baj.

-Azt, hogy ennyire egy értetlen srác vagy!!! Hát nem érted??? Még mindig nem érted??? - Itt elkezdett sírni - SZERETLEK!!! TELJES SZÍVEMBŐL!!! Már hónapok óta! CSAK azért vártam ezt az egész nyarat hogy Veled lehessek!! Hogy közel tudjak hozzád férkőzni!! Rengeteg szabadidőm rádment és ezekszerint TELJESEN feleslegesen!!! Semmit sem értem el vele... - Itt már zokogott - Miért nem képesek a fiúk megérteni ezeket a jeleket??? Pusztán oda kéne figyelni! És azért ne haragudj, de rengetegszer találkoztunk, IGAZÁN leeshetett volna hogy mit szeretnék!! - Aztán abbahagyta a beszédett és csak sírt és sírt.

Nagyon megsajnáltam őt és ekkor döbbentem rá hogy voltaképpen ő mindvégig szeretett engem... De már késő volt...

- Nagyon sajnálom hogy figyelmetlen voltam és...

- Kérlek hagyjál békén!!" - És elfutott.

Látszott szegény lányon hogy totál kikészült... :,( És minden az én hibám... Én voltam figyelmetlen... Visszagondolva tényleg rengeteg jelett kaptam. Hogy nem vehettem őket észre...? Szörnyen érzem magam... Mit tegyek? Van még remény arra hogy beszéljek a lánnnyal? Vagy már felesleges...? :(


2011. aug. 19. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
keféld mewg
2011. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
cinkes :S hát nah. az a lényeg h tevoltál a hülye. szegény lány...
2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

sztem ez kamu. Ennyire hülye nem lehetsz.

Amúgy ha igaz a story, hagyd békén a lányt.

2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel avgy írj neki és mond meg neki, hogy ne haragudjon, hogy nem vetted észre,de te nagyon jól érzed vele magad és szeretnél vele többször találkozni(most kérdés h. te is szereted e,de ha nem,akkor írd oda h. nem ígéred h. beleszeretsz,de szívesen töltenéd vele a szabadídődet úgy ahogyan eddig.)
2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
És az kinek a hibája, hogy ő nem vette észre a te jeleidet?
2011. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te érzel vmit iránta? Mert ha igen, akkor esetleg megpróbálhatnál vele beszélni. Egy próbát mindenképp megér:)
2011. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 BlackSword ***** válasza:
34%

Elég nagy lúúzer vagy, ha az adott jelekből nem vetted észre...

Szegény lány... Most aztán jól összetörted a szívét...

2011. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

És TE szereted őt? Nem sajnálatból, hanem érzel is iránta valamit? Ha igen, kérj tőle bocsánatot, vallj te is szerelmet, egy hétig fáradhatatlanul udvarolj neki, hidd el, jól fog neki esni, nincs mindennek vége, max levonja, hogyx a fiúk néha tényleg lehetetlenül figyelmetlenek :)

Ha sajnos nem érzel semmit iránta, akkor még egyszer keresd föl, kérj tőle sokszor bocsánatot és beszélgessetek. A lány most szégyelli is magát, és meg kell mutatnod, hogy te voltál a hülye...(nem rosszból)

Szurkolok neked is és a lánynak is!

L

2011. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
ha nem volt semmi viszonzásod,és nem akarsz tőle többet,nem mutattad,hogy tetszik,akkor a csaj elég szánalmas,hogy ennyit próbálkozott,aztán meg neked esik,ha egy pasinak kell egy csaj lép,nem kell várni rá hónapokat,vagy ha tényleg érdekel egy lúzer vagy hívd fel és beszéljétek meg
2011. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tetszik neked, akkor mond meg neki és próbáljátok meg. Tedd Őt boldoggá, hidd el, örülni fog neked :). Aztán csak óvatosan azzal a szívvel, tud szeretni de hihetetlenül törékeny is egyben :). 18/F
2011. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!