Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak az igazat állásinterjún?

Csak az igazat állásinterjún?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok? Volt már, hogy füllentettetek valamiben, ami a hasznotokra vált, de nem olyan szembetűnőt, amivel később ráfáztál? Ha igen, mivel, ha nem, csinálnád?
2011. máj. 23. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg kamuzok!


Másképp fel se vennének, ügyesen kell csinálni, és érezni, hogy tulajdonképpen mit akarnak hogy mondj.


És ha direkt provokálnak, vagy alázni próbálnak akkor azt nem felvenni, hanem érdemben megpróbálnia legjobban válaszolnia kérdésre!


Lássák, hogy akarod azt a krva melót!

2011. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem hazudtam állásinterjún, mégis mindenhová felvettek, ahová jelentkeztem, és jó állásom van. Igaz, mind az iskolában, mind az életben letettem annyit az asztalra, hogy ne kelljen vetítéssel kompenzálnom. Ismerek olyat, akinek az önéletrajza 80% hazugság, anno én korrepetáltam az egyetemen, mert lövése nem volt a szakmához, és állandóan bukásra állt. Most meg topmenedzser, és többet keres, mint én... :)
2011. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, tehát, ha nem vagyok az, akkor is kompromisszumképes vagyok, szeretem és tudok csapatokban dolgozni, ambiciózus vagyok, a fizetésre nem mondunk összeget, mert az nem szimpatikus nekik, hanem megmondjuk, hogy majd megállapodás alapján, érdeklődni a cégről, de előtte utánaolvasás.. van valami más egyéb..?
2011. máj. 23. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
En soha nem hazudtam. Akkor sem, ha ez abba kerult, hogy nem valasztottak be. Ha nem kellek ugy, ahogy vagyok, nem engem keresnek. Soha semmi olyat nem irtam bele az oneletrajzomba, ami nem volt igaz, sot, hiaba van tobb nyelvvizsgam is, vannak nyelvek, amiket nem hasznalok, igy sokat felejtettem, igy azokra sem irtam be, hogy felsofoku, kozepfoku tudasom van. Szeretek ugy elni, hogy tiszta a lelkiismeretem es igy sosem kell felnem, hogy olyat kernek a munkahelyen, amihez nem is ertek.
2011. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2011. máj. 23. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a fizetést kérdését erőltetik akkor csak annyit mondj, hogy ez számodra részletkérdés, előbb bizonyítani szeretnél, amennyiben lehetőséget adnak rá!
2011. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

: ma 19:15



Igen van.


Ezt az egészet alakítsd át a saját nyelvedre, mert így oylan mint eg ybetanult vers, és senki sem fog bedőlni neki.


Javaslat:


Képzeld el, hogy nem is állásért harcolsz, hanem azért, hogy megkaphasd álmaid nőjét/pasiját.


És innetől írj le mindent, hogy hogyan győznéd meg a felvételiztetőket, hogy beengedjenek hozzá!

2011. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben füllentesz. Nyelvtudást pl. kár.
2011. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!