Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakinek nem a szokott...

Ha valakinek nem a szokott helyen (a fülcimpán) van fülkarikája, az már piercingnek számít? Állásinterjún rosszul jön ki egy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Hanem a "füle hegyén".
2011. szept. 14. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted a porcban... És piercingnek számít, de elég diszkrét ahhoz, hogy ez ne okozzon szerintem problémát. Ha valami meg nem tetszik nekik és nagyon kell a munka kiveszed. De nekem nem okozott problémát.
2011. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Manapsag mikor az emberek tobbsege tele van tetkokkal, orrkarika, szemoldokpiercing stb. van, nehogy mar egy kis fulpiercing legyen gond! Persze nem tudom, hogy hova jelentkezel munkara, de ha ebbol ugyet csinalnak, nem biztos, hogy erdemes oda menni dolgozni.
2011. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ava87 ***** válasza:
100%
A fülbevaló is piercingnek "számít", hiszen ugyan az, mintha máshol lenne. Csak az már megszokott. De igazából a legtöbb helyen ez nem számítana kirívónak, bárhol is legyen az a fülbevaló, ez ma már nem számít megbotránkoztatónak a legtöbb ember szemében.
2011. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!