Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igent mondhatok-e tanárként...

Igent mondhatok-e tanárként annak a diáknak a "felkérésére", aki szerelmes belém?

Figyelt kérdés
34 éves középiskolai tanár vagyok. Meleg vagyok, de ezt sikeresen titkolom. Nemrég érkezett az iskolánkba egy új fiú az egyik 11. osztályba, már elmúlt 18 éves, s nyíltan felvállalja, hogy meleg. Egy délután megvárt a suli előtt, s azt mondta, járhatnánk együtt, tetszem neki. Mit tegyek?
2009. márc. 15. 16:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
86%
Semmi estre se! Várd meg míg elvégzi a sulit. Az emberek még nem toleránsak, egyáltalán nem vagyunk azon a szinten. Ha ez kiderül, tudod mi szokott történni itt Magyarországon, a srácot megverik (büdös b.zi) , te pedig elveszíted a tekintélyed a diákjaid előtt, rosszabb esetben kiközösít a tanári kar. Sajnos...
2009. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem szűnik meg a fiú tanulói jogviszonya, addig az ő és a saját érdekedben kezeld tabuként a kapcsolat lehetőségét. mint felelős pedagógusnak, ezt illene belátnod. hatalmas botrány lenne ebből az esetből, az még hagyján, hogy kirúgnának. ebből a szempontból meg teljesen irreleváns a szexuális orientációd.
2009. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
83%

igen, itt nem arról van szó, hogy meleg vagy, hanm arról, hogy nem kezdhetsz viszonyt a tanítványoddal.

az meg, hogy meleg vagy, hab lenne a tortán a embereknek.

2009. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
62%
Nem tdom, szerintem ez egy kamukérdés...
2009. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha kamukérdés lenne, de sajnos véresen komoly. A diák elmúlt 18 éves, tehát nem kiskorú. Teljes diszkréciót ígér, a kapcsolatunk titokban maradna. Én mégis bizonytalan vagyok. Lelkiismereti aggályaim vannak.
2009. márc. 15. 17:56
 6/53 anonim ***** válasza:
6%
Öld meg magad a gyerekkel együtt..
2009. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Titokban?!Aztán egy esetleges szakítás után, szépen kitálalna!Amúgy a pedagógus etikai kódex ezt tiltja (tanár-diák szerelmi viszonyt).Várd meg még végez a sulival!Nem egy tanár kollégámat aláztak meg nagyon hasonló ügy miatt!Én így nem vállalnám be!
2009. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
30%
Nesze neked ez a büszke értelmiség...(lehet lepontozni,már várom)
2009. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Maradj józan és ne tedd! Alkalmi szex nem ér annyit, hogy rámenjen a karriered. Ha őszinték az érzelmek tudtok várni. Tanár-diák esetében nem számít sokat hogy elmúlt 18. Persze fiatalkorúval sokkal súlyosabb az eset ha megtörténik.
2009. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Nem akarok én szexelni vele. Az eddigi barátaimmal is csak az ölelésig és a játékos simogatásig mentünk el, a szexet nem vállaltam be, mert egyrészt mélyen vallásos katolikus férfi vagyok, másrészt félek a betegségektől, harmadrészt a fenékjárat szerintem sem arra való, amire az átlagmelegek használják. De érzelmi igényeim nekem is vannak, jó lenne valakivel sétálni, beszélgetni, szex nélkül összebújni, tévézni stb. Nagyon rossz magányosan élni. Nagyon
2009. márc. 15. 18:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!