Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jött már össze közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már össze közületek valaki az egyetemi/főiskolai tanárával? Vagy fordítva, tanárként a diákjával?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Mi lett belőle? Sztorikat szívesen olvasnék.
2011. okt. 6. 21:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Látom, mást is érdekel a kérdés. Nem én írtam ki a hasonló témájút pár pár perccel ezelőtt!
2011. okt. 6. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legjobb barátnőm hozzáment a "tanárbácsihoz", már babájuk is van. Mondjuk a srác csak pár évvel hamarabb végzett, de eleinte érdekes volt :).
2011. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még főiskolára jártam, egy évfolyamtársnőm lefeküdt az egyik tanárral, mert nehéz volt nála a vizsga.


Ugyanúgy megbukott :D

2011. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Gimiben 2 tanárom is diákkal jött össze (az egyik férfi, a másik nő). Mindkettőnél vártak az érettségi utánig. Mondjuk a pasin röhögtek a háta mögött, mert ott már volt x év korkülönbség, a nőnél jóval kevesebb.
2011. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"ma 21:57": Mennyire titkolták a dolgot a világ elől, amíg lehetett?
2011. okt. 6. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem egyetemen, gimnáziumban.

Egyik lány hozzáment a magyartanárhoz :) Boldogok ^^

2011. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gimnáziumi, egyetemi sztori is volt. Az elsőből baba van, és ott is nagyobb a korkülönbség a megszokottnál, és a férfi második házassága már. Viszont vártak érettségiig, lehet addig nem is volt semmi komoly, csak érdeklődés(ezt kívülről nem láthattam). A másik meg ismerőseim: a tanárbácsi a diákjával, pár év korkülönbség, és már csak akkor, amikor lediplomázott a lány.
2011. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Az egyik ismerősöm elég nagy ribanc volt és a város egyik leggyengébb középiskolájába járt, ahol tényleg minden hülye le tud érettségizni. Hát ő erre képtelen volt, ezért megb.szatta magát a matek tanárral. Az eset kiderült, a ribanc ugyanúgy megbukott, a tanárt pedig kivágták.
2011. okt. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Légyszi egyetemi vagy főiskolai sztorit írjatok, a középiskolás szerintem eléggé más tészta, mert az egyik fél még "szinte gyerek".
2011. okt. 7. 01:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam egy sztorit két havertól függetlenül, úgyhogy vagy igaz, vagy egy városi legenda.

Volt egy csaj, aki nagyon gyenge volt az egyetemen és felajánlotta a tanárának, ha átengedi, akkor megduhatja.

A dolog meg is történt. A csaj így is megbukott, de az indexében volt egy ötezres.

2011. okt. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!