Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van abban igazság, hogy a...

Van abban igazság, hogy a kelet európai embereknek nagyrészt erősebb az immunrendszerük mint a nyugat európaiaknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

o.O

errôl még nem hallottam

mondjuk szükségük is lenne rá, a minimálbérbôl csak avas lóbelet tudnak venni, a gyülölcs, vagy a bio-dolgok luxus...

2011. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, azt talán elfogadom h van amiben ellenállóbak, de van amiben gyengébbek, azonban ez genetika-függő, nem földrajzi elhelyezkedésé szerintem
2011. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

A kevésbé steril környezet aktiválja az immunrendszert, több fertőzés ellen felkészíti még gyerekkorban.

Ez a fajta elmaradottság nemzedékek óta fennáll, így a betegségekkel ellenállóbbak maradtak életben és hoztak utódott a világra. Lehet, hogy emiatt erősebb az immunrendszerük.

2011. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha azt nézzük, hogy a legnagyobb járványok mindig nyugaton voltak, akkor mára inkább nekik kellett volna ellenállóbbakká válni...Amúgy meg szerintem ez az elmélet butaság, alig van különbség a te és egy francia életmódjában. Neked is jut kajára (ha már neted van), neki is, innentől meg már jórészt csak luxuscikkek vannak.

Meg olyan irdatlan nagy különbség kelet és nyugat között maximum pár száz éve van, ennyi idő alatt meg azért nem alakul át az ember.

2011. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Meg olyan irdatlan nagy különbség kelet és nyugat között maximum pár száz éve van, ennyi idő alatt meg azért nem alakul át az ember."


Ezt a különbözőséget pontosan mire érted?

2011. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!