Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az igazság a 14. Dalai...

Mi az igazság a 14. Dalai Lámáról? (rem. Jó kategóriába soroltam ezt a kérdést)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokan írják,hogy a Dalai Lámá valójában hazug ember pl.: húst eszik pedig nem lenne szabad neki, állandóan ködösít és olyat is olvastam hogy most,a kínai fennhatóság alatt a Tibetiek sokkal jobban élnek! Én még csak tanulmányozom Tibetet, a vallását, kultúráját,nyelvét. Én személy szerint így látatlanban is meg mondhatjuk úgy hogy kevés kis tudásommal is tisztelem a Lámát és a szerzeteseit,a tibetieket. De rengeteg helyen csak rosszat olvasok róla,akár magyar akár amerikai oldalakat is nézek...

Valaki,aki jobban ismeri az ottani kultúrát és ezeket a Kínával kapcsolatos dolgokat,kérem,írjon nekem v.mit! Láttam a 7 év Tibetben című filmet is,ami igaz történet alapján készült,és nem úgy vettem észre,hogy ez az egész Láma dolog rossz lenne,SŐT!

& annyit még józan paraszt ésszel is látok,hogy: ha a Láma uralma(ha lehet ilyet mondani) inkább vezetése alatt olyan rossz lett volna az embereknek,akkor NEM TÜNTETTEK VOLNA,HOGY TIBET LEGYEN SZABAD!Nem így van?

Mit gondoltok?


2011. aug. 15. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!