Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az elejére már nem emlékszem, onnantól tiszta, hogy egy fekete hajón voltam pár azt hiszem ismeretlen emberrel. A többi elakart venni tőlünk egy db. hagymát, akkor előkerült egy csaj, aki mondta, hogy nagyon utállak, erre mondtam, hogy én is, vettem egy nagy levegőt, és beugrottam a vízbe.

A csaj is jött utánam, de ő valami sellő volt, mivel állati gyorsan úszott. Épp hogy csak sikerült elszöknöm előle és feldobtam a hagymát a hajóra.


A következő amire emlékszek az az, hogy valahol láttunk 3 egy pontból induló, különböző irány nyilat, majd egy régi épületben voltunk -akkor már a csaj is velünk volt- és elindultunk a 3-an 3 különböző irányba. A végén pedig kint álltam a csajjal, és néztünk 3 vízesést, amiből a baloldali már elapadt és benőtte a zöld.


2011. máj. 28. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyma:- A hangyával álmodás vegetatív idegrendszeri zavarokra utalhat. - hangyát látni: kitartó, türelmes munka, - ha rád mászik: szerencse ér, - hangya ami megcsíp: ha tovább képzed magad munkádban, lesz anyagi vonzata is, - hangyát széttaposni: gondjaid vannak.

---

Hajó:-Általában veszedelem, fenyegetettség. Nagy, fehér hajó: túlzott tisztelet, kritikátlanság; az anyához, idősebb nőhöz való ragaszkodás. Sötét hajó ha feléd közeledik: gyermekkori szigorú büntetés emléke. Papírhajó: tekintélyvesztés. Hajótörés: keserű csalódás, elárultatás. Ha fehér hajót tiszta időben látsz magad felé fenyegetően közeledni: elhiszed, hogy annak van igaza, aki bántott. Hajóablak: kíváncsiskodó természet. Hajóablakon beömlő víz: túl sokan szólnak bele a dolgaidba, minden kérésnek eleget akarsz tenni. Hajó, ami a levegőben úszik: idegennek érzed magad a saját bőrödben; nem fogadod el a magad valóságát. Szárazföldön, házak között mozgó hajó: a mindennapi gondokban elaprózódó, elsivárosodó gondolatok, érzelmek; feszültség az eszmék és a tapasztalatok között. Hajótörés: kiábrándulás egy ideálból; érzelmi megrázkódtatás. Zátonyra futó hajó: szexuális természetű probléma a partnerkapcsolatban. Nőknek: rosszul ítéled meg magad; rossz példaképet választottál.

---

Sellő:- Női álomban: hatásosság, jogos önbizalom: szerelmi siker, amit meglehetősen hideg fejjel érsz el. Férfi álomban: elbűvölő, de a testi szerelmet kerülő partner, aki kimondhatatlanul is rádhárítja ezért a felelősséget, joggal vagy azért dühös.

---

Úszni,úszás:- Úszni természetes vízben, folyóban, tóban: kikapcsolódás utáni vágy, alacsony teherhíró képesség; medencében: nagyvonalúság, könnyűvérűség. Úszó embert látni: ha feléd úszik: új barátság; ha távolodik és a hátát látod: harag; bosszútervek, amelyeket hamarosan elfelejtesz.

---

Vízesés:- szexualitás, megtisztulás, felerősödött érzelmek, hirtelen változás


Na tedd össze!

2011. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!