Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A suliban tetszik egy lány....

A suliban tetszik egy lány. Hogyan közelítsek felé, hogy éreztessem hogy tetszik és járni akarok vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jól néz ki még ne mondd azt, hogy járni akarsz vele, előbb legalább felületesen ismerd meg, hogy milyen is ő. Nem tudom milyen a kapcsolatotok: ismeritek-e már egymást személyesen vagy csak látni szoktad a folyosón. Ha csak látni szoktad valamilyen ürüggyel kezdj el beszélgetni vele, jelöld be fészbúkon, és ha látod a folyosón néha menj oda kérdezd meg miújság stb. a többi majd adja magát:)
2011. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-Mi újság?

-Semmi.


Azért ennél kicsit több kellene. :)

2011. máj. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Először is azt kellene tudni mennyire ismered... vagy ha nem tudja e ki vagy :). (lány vagyok) Sok fajta lány típus van, de mint tudod ők is szeretnek küzdeni valamennyire... (én ilyen vagyok) ezért azt tanácsolom, mint az elöttem szóló... jelöld be fb-n, írj rá chaten.. de ne akaszkodj rá szóval ráírsz egyszer kétszer (nem egymást követő napokon) és ha eltudtok beszélgetni és szimpatikus vagy hidd el rád fog írni ha meg nem akkor kis idő után még ráírhatsz... de ne felejtsd el a NEM az NEM szóval ha nem aktív a beszélgetésbe, alig ír vagy elutasító akkor nem érdemes erölködni... viszont ha megvagytok akkor suliba is nyugodtan oda mehetsz vagy ilyesmi:) Csak ne add be magad rögtön vagyis hízelgő egy lánynak ha oda vannak érte... de viszont nem akar senki egy papuccsal járni ;) :D És sok sikert :)
2011. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj oda hozzá kezdetnek!És ne csak a távolból csodáld!Aztán kifog derülni hogy szimpatizál e veled.Ha így van akkor már szabad az út, bókolhatsz is neki vagy egyszerűen mond meg hogy tetszik stb stb stb.
2011. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!