Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 13 éves fiu vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 13 éves fiu vagyok. Van egy lány a 6 todikban és nemtudom hogy közelitsek hozá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy, tanulj inkább!
2010. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most vakacio idoben???/
2010. júl. 27. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Fúú, borzalmas a helyesírásod :D

6todikban XD jót nevettem rajta XD


Amúgymeg számtalan ilyen kérdés van.. Ezért van az oldal, hogy visszakeress, és mivel ezzel mindenki tisztában van, hogy naponta 20 ilyen kérdés van, ezért komolyan se fognak venni. De segítek kicsit: odamész hozzá, megmondod neki, hogy szeretnél vele beszélgetni, ha nincs a terhére, és beszélgettek..

2010. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vakáció már csak 1 hónap... utána dobni akarod, vagy mi?
2010. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. júl. 27. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább várj még a csajozással, és majd később, ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor kezdj bele. Ettől függetlenül beszélgethetsz a lányokkal, sőt kell is sokat, hogy kiismerd őket.

Egy lány megszólításánál nincs mese, oda kell állni és megszólalni. Pl megkérdezheted hogy miket szeret, és akkor elmentek egy olyan helyre (mozi, park beszélgetéssel) stb. Ne udvarolj neki csak érezzétek jól magatokat.

2010. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a helyesírást tanulmányozd mert a gimis felvételiden úgy meg fogsz bukni mint a pinty.
2010. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először inkább a helyesírésodon javíts!!A hülyékre csak a k*rvák buknak...amúgymeg ha barátod,akkor mond meg neki,hogy szeretnéd,ha több lenne köztetek mint barátság,és ha ő is így érez,akkor beszéljétek meg,hogy járjatok!
2010. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!