Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek van néger ismerőse,...

Akinek van néger ismerőse, meg tudná kérdezni tőle, hogy van-e a fehéreknek szaguk, amit csak ők éreznek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, igaz-e, hogy éreznek valamilyen furcsa szagot alapból a fehéreken.
2011. máj. 30. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
szerintem te osszekeverted a feheret es a feketet a kerdesedben :D
2011. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem kevertem össze, tudom, hogy a négereknek alapból van szaguk, de már a sötétebb bőrszínnel rendelkezőknek is, ugyanis van egy egyiptomi ismerősöm, elég jellegzetes szaga van.

Direkt nem írtam ki, mert nem az érdekel, van-e a feketéknek szaguk, hiszen tapasztaltam nem egyszer, hogy igen, hanem fordítva! :)

2011. máj. 30. 14:22
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, én is éreztem már ezt a jellegzetes sötét bőr szagot. Érdekelne engem is, hogy vissza is igaz-e ez.
2011. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nekik a mi szagunk a furcsa. És az hogy olyan "kevés" illatosítószert használunk.
2011. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az azért hozzátartozik, hogy nőkön nem éreztem, csak féfiakon.

Bár az egyik férfi ismerősöm volt már ázsiai nővel, és kicsit büdinek találta.

Szóval bizonyára a nőknek is van, de az övéké csak közelről érezhető.

2011. máj. 30. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

"vissza is igaz-e ez."


Egy összetett szervezet melyben kémiai folyamatok százai zajlanak le ugyan hogy lenne szagtalan? Nekünk voltak csirkéink a tyúknak más szaga volt mint a kakasnak.Ilyen lehetetlen hogy a fehér embernek nincs egyedi szaga!

2011. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Előző válaszadó, és ezt mondta is neked konkrétan egy fekete ismerősöd, tehát konkrét tapasztalat? Vagy csak hallomásból tudsz ilyenről, mint ahogy én is?
2011. máj. 30. 14:34
 8/17 A kérdező kommentje:
A 14:30-as válaszadóra értem.
2011. máj. 30. 14:35
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem kérdezed Te meg az egyiptomi ismerősödtől, hogy érez-e rajtad valami furi fehérember szagot?

Én éreztem egyszer egy fehér emberen (én is fehér vagyok) nagyon erős emberszagot, nagyon kellemetlen volt.

2011. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kollégák vagyunk, nem lenne tanácsos. :S

Nem túl kedvelt a cégnél, nem akarok még én is belerúgni, mert biztos venné a lapot, miért kérdezem.


Csak gondoltam, hátha valakinek van olyan bizalmas jóbarátja, akitől nem lenne kínos megkérdezni az ilyesmit.

2011. máj. 30. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!