Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek van néger ismerőse,...

Akinek van néger ismerőse, meg tudná kérdezni tőle, hogy van-e a fehéreknek szaguk, amit csak ők éreznek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, igaz-e, hogy éreznek valamilyen furcsa szagot alapból a fehéreken.
2011. máj. 30. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

14:30 vagyok.

Igen az egyetemen konkrétan mondták a feketék, amikor pl.bementem a szobájukba és mondtam,hogy most azonnalszellőztessünk,mert feketeszagot érzek. (jó barátok voltuink, jót nevettek rajta)

Tehát nekik a mi szagunk a furcsa.

2011. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is beszéltem már színes bőrű sráccal erről, és az Ő válasza is igen volt. Vagyis visszafele is igaz, ők is minimum furának éreznek minket.
2011. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugyan nem kérdeztem senkitől, de egyszer egy fórumon szóba került a téma, és ott is többen írták, hogy a feketék is érzik a "fehérember-szagot", mert ők megkérdezték tőlük.
2011. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mégiscsak igaz, ami a népmesékben van, hogy a sárkány, aki elrabolta a királykisasszonyt megérezte a kiszabadítására érkező szegénylegényt, mert elkezdett kutatni utána, mert emberszagot érzett. A sárkányok is érzik a fehér ember szagát, nemcsak a négerek.
2011. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

Az én ismerősömnek még soha nem éreztem a szagát. De egyébként minden egyes embernek külön szaga van, csak elnyomjuk mindenféle kozmetikumokkal, lehet rajtuk azért érződik a testük szaga, mert ők nem használnak ennyi mesterséges anyagot.

Ha megszagoljátok a párotok, vagy családtagjaitok pizsamáját, vagy pólóját amiben alszik, na, az az ő igazi illata, és ez is dönti el, hogy kihez vonzódtok, hiszen még mindig fontos szerepet játszik például a szerelem kialakulásában.

2011. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A fehèreknek àzott kutya, vagy foràzott csirke szavuk van, nekem ezt mondtàk.
2016. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nekem azt mondták (négerek, kínaiak, arabok), hogy általánosságban hulla szagunk van. Nem tudtak máshogy kifejezni, és egymástól függetlenül mondta mind, hogy hulla szagunk van.


23/f

2020. ápr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!