Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez a fiú?...

Mit akarhat tőlem ez a fiú? Egyáltalán akar valamit? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy 11.es srác. Szerintem a suli legjobb pasija. :)

Az a lényeg, hogy egy pár napja dumáltam vele suliban és nagyon aranyos volt. Aztán diáknapon ő volt a főszervező és mondta hogy nem akart kihívni megszivatni, nem akart kellemetlen helyzetbe hozni, bár motoszkált a fejében. Illetve odajött hozzám átkarolta a derekamat és megkérdezte hogy leadtam-e már a zenéket. Folyamatosan küld üzeneteket facebook-on, amikben arról kérdez, hogy vagyok, milyen volt a napom meg hogy tetszett ez meg az. :)

Szerintem tudja magáról hogy ilyen jól néz ki és a suli lányainak a fele belé van esve és nekem is tetszik:)

Lehet hogy minden lánnyal ezt csinálja vagy tényleg akar valamit tőlem? Bocsi egy kicsit hosszúra sikerült

15/L


2011. máj. 30. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ki akar rabolni.
2011. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Biztosan tetszel neki.

két megoldás lehet:

-vagy csak egy prédának tekint

-vagy barátnőnek akar

Te ismered (nagyjából), hogy milyen.

2011. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne add oda magad könnyen.de ne is legyél bunko.. küzdjön meg érted:D ,mint a romantikus amerikai filmekben:DDDD
2011. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy tetszel neki. Mivel neked is tetszik, azt tanácsolom, hogy flörtölj vele, legyél nyitott és laza, add önmagad, de ne add könnyen magad! Ha nyitott vagy, flörtölsz vele, de nem adod oda magad rögtön, látni fogod, hogy párkapcsolatként érdekled, vagy csak egy futó kalandként.

16/L

2011. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

egy gond van, hogy van barátom...de majd meglátjuk mi lesz

2011. máj. 31. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem unod már ezt a kérdést?
2011. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!