Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szólítsam meg őket?...

Hogy szólítsam meg őket? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már harmadik napja látok egy-két punk fiút+lányt, együtt az utcán. Szeretnék összehaverkodni velük, csak az a baj, hogy kívülről nem igazán tűnök punknak... A belső dolgok/eszmék megvannak, inni is szoktam, a punk zenét imádom... Szóval nem igazán tudom, h hogy menjek oda hozzájuk, mit mondjak stb. Nekem ez nagyon sokat jelentene, mert kicsi korom óta punk vagyok, de még sose találkoztam más punkokkal. Egyébként nem igazán tűnnek erőszakosnak, az egyik például nagyon kedvesen játszott egy kisbabával (: . A normális válaszokat előre is köszönöm! 14/L
2011. máj. 31. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

14L "inni is szoktam"...


Na, ezért tart itt ez az ország... amúgy tudod, hogy a punkok mi ellen lázadnak? És te mi ellen lázadsz?

2011. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ne haragudjatok megtudjátok mondani mennyi az idő?

11:11

Köszi,és ti amúgy ide valósaik vagytok?

blabla

Ahhaa én igen és még sosem láttam errefelé olyanokat mint én.Ti szeretitek a blablabla punk zenekart?

legyen a válasz nem most

Akkor mit hallgattok?

blablabla-t

az jóóóó nagyon!

Holnap kint lesztek megint?

"ja"

Nem lenne nagy gond ,ha én is veletek tartanék?


Nah ebből már el tudsz indulni remélem.

2011. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem sokat, és nem részegedek le, csak nyáron néha egy kis citromos sör.. nem hinném, h ez olyan durva...
2011. máj. 31. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ezzel a citromos sörrel ne próbálj meg felvágni előttük... :)
2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehh...

Mit jelent az, hogy kicsi korod óta punk vagy? A punkok nem attól punkok, hogy punk zenét hallgatnak és isznak. Legalábbis az igaziak. A mai 12-20-as korosztály, amelyik részegen Che Gueverat kiabál, tör-zúz és kötözködik, az inkább divatpunk (tisztelet a kivételnek).

19/l

2011. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 évesen nem kellett volna még citromos sört se innod.
2011. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!