Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Strandon van két lány, én a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon van két lány, én a haverommal vagyok. Hogy szólítsam le őket?

Figyelt kérdés
Nos, egyik probléma, fogalmam nincs mit mondjak nekik. Másik, hogy lehet külföldiek, mivel hallottam őket beszélni távolabbról, és eléggé külföldinek hangzott(DE nem mernék megesküdni rá). Szóval ha kiderülne, hogy tényleg külföldiek mit csinálnék? 15/f
2009. aug. 15. 11:26
 1/5 anonim válasza:
Pl én rákérdeznék, valamire hogy hol van. Mondjuk Nem tudjátok hol találok errefelé egy kajáldát, ahol jó kaja van? Aztán pedig jöhet a csajozós duma, hogy ha már ilyen rendesek voltatok hogy válaszoltatok, meghívhatnánk titeket valamire? Ennyi.....
2009. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha külföldiek akkor meg szívás, ha csak nem tudsz a nyelvükön.
2009. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
helló szép egyenes az orrod
2009. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Ha meg külföldi, előveszed az angol tudásod.

2009. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt az tök jó ötlet! Ha külföldiek akkor jelbeszéd vagy hivsz egy tolmácsot:) komolyra forditva, nyelvismeret hiányában sajnos bele kell nyugodnod hogy nem fogsz tudni velük beszélni.
2009. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!