Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vékony cigit csak nők szoktak...

Vékony cigit csak nők szoktak szívni?

Figyelt kérdés

Én férfi létemre, vékony cigit szívok, és sokan megszóltak már, hogy "Te női cigit szívsz?" Miért lenne női cigi a vékony cigi?:D Ez szerintem hülyeség. Meg ma osztálytársam mondja, hogy majd megszólnak, azt mondják meleg vagy.. -.-"

Vélemények?


2011. máj. 31. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Láttam már srácot vékonyat szívni (gondolom, nem te voltál az :)).

Egyszerűen csak furcsa látvány Magyarországon, mert az volt a megszokott, hogy pl. nagyapám erős dohányosként szűrő nélküli, brutálisan kátrányos, vastag Munkást szívott.

És nem tudom, mennyi az alapja, de lehet, asszociálnak a vastagságra, erőre is az emberek arról, hogy néz ki a szál. "Mer' egy nagy kan erős és kibírja az erőset."

Passz.

2011. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

szerintem is elég búzás dolog.

azért női cigi, mert vékony, és kecsesebb.

szerintem egy hapsi kezében elég búzán mutat. már csak ha a csomagolásokat nézed. többsége rózsaszín, lila, rikító narancs, virágmintás, stb


egyébként miért vonz téged a női cigi? :P

2011. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
100%
a volt főnököm is azt szívja (nem meleg, három gyerek apja). szerintem sem túl férfias látvány, de ha az ízlik, senkinek semmi köze nincsen hozzá.
2011. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
ált lányok szívják, nekik lett kitalálva, de fiuk is szokták szívni
2011. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

De egy baromság ez... Nem csalódtam benned, Magyarország! Egy fiú alig tud valamit csinálni, hogy ne legyen melegnek titulálva...

Én nem dohányzok, de mindenki olyat szívjon, amilyet akar. Ha a vékonyat szereti, akkor az mit szúrja másnak a szemét?

2011. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ugye, hogy ugye.. :D Am elejében úgy gondoltam hogy a vékonyabb cigik azok nem olyan erősek mint a vastag cigik többsége.. És így szoktam rá a vékonyra. Sokszor ahonnan a cigit veszem a csaj is furcsán néz.. :D
2011. máj. 31. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Tini koromban 1 ideig én is vékonyat szívtam. :D
2011. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!