Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mit javasol, és indoklással...

Ki mit javasol, és indoklással egybekötve ha kérhetem?

Figyelt kérdés

Mi a jobb:a.):ha a magyar ember Magyarországon marad

b.):ha kimegy külföldre és ha meggazdagszik visszajön

c.):kimegy külföldre és ott is marad


2011. jún. 2. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a megfelelő témakör a kérdésednek, de

a.)

2011. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
c.) sajnos nem tudok nyelvet csak nagyon alapul ami semmire nem elég de ha tudnék egyből elmennék.mire maradjunk?a férjem rengeteget dolgozik én a két kicsi gyermekünk mellett nem kapok munkát és az egészségügyről nem is beszélnék.ha egy csöpp nyelvérzékem is lenne eszem ágában sem lenne itt maradni.
2011. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan meg lehet tapasztalni,hogy máshol sincs kolbászból a kerítés,hogy nem jó érzés idegennek lenni,ha nem elég jó a szókincsed,és nem tudod megfelelően kifejezni magad,nem tartanak intelligensnek.Ezek nem túl felemelő dolgok.De érdemes kimenni-nem a meggazdagodás miatt,az nagyon relatív-hanem azért,hogy összevesse az ember a hazai dolgokat a külföldiekkel,és a követendő jó példákat itthon is tudja alkalmazni.És kicsit elgondolkodjon arról,hogy mi,magyarok,mindenkit meg tudunk szólni,de pld.nem akarjuk észrevenni,hogy az se mindig ok,ahogy mi viselkedünk.

Szóval: B.

2011. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!