Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam kb.70 kg-ot. Mozgással...

Fogytam kb.70 kg-ot. Mozgással és diétával egybekötve, nem rövid idő alatt, a bőröm, főként a hasamon és a felkaromon viszont megnyúlt. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Van rá valamilyen esély, hogy ezt még több tornával, masszázzsal, vagy bármi mással eltüntessem, bárhogy, csak nem plasztikai úton? (32 éves nő)
2011. szept. 20. 16:45
 1/4 anonim válasza:

Esetleg adnál néhány tippet a fogyáshoz? Te hogy csináltad? Milyen diétát és milyen mozgásformát alkalmaztál? Hogy és mikor kezdted a fogyókúrát? Sajnos nekem is le kellene adnom több tíz kilót, de mostanában nem tudom rászánni magam a fogyókúrára.

Sajnos a megnyúlt bőrre nem tudok tippeket, hogy hogyan lehetne eltűntetni, bár még nagyon fiatal vagy, de a megnyúlt bőrt valószínűleg csak plasztikai műtéttel lehet teljesen eltűntetni.

Gondolom, most nagyon jó a közérzeted, hogy lefogytál.

2011. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Gratulálok,nagyon ugyi vagy!Velem is megosztanád az információidat h mennyi ido alatt,milyen mozgásformával,és milyen diétával...Sajnos én nem tudok mást,csak a plasztikai mutétet..://
2011. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! :)


Szerintem csak plasztikai műtéttel lehet megoldani.

2011. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A konditermi edzést még kipróbálhatod.

Heti 3x minden izomcsoportra edz.

Fél évet minimum adj neki.

Ha nem látsz tőle változást,akkor a műtét marad csak,vagy az elfogadás.

2011. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!