Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy szórakozóhelyen vásárolt...

Egy szórakozóhelyen vásárolt üveg sör, mely részei képezik az én tulajdonomat? Az üveg is, vagy az nem?

Figyelt kérdés
Záróra előtt kiszolgáltak minket pár perccel, és utána kihajtottak minket hogy hagyjuk el a szórakozóhelyet, én eleget akartam tenni a kérésnek, de a nem túl kultúrált személy és vagyonőr bácsi azt mondta hogy az üveget nem vihetjük ki, de már azonnal igyuk meg a sört. És ebből akadt egy kis probléma, hogy most mi is valójában a helyzet az üveget is kifizettem vagy az nincs benne az árban amikor ezret fizetek két 0,33-as sörért ?
2011. jún. 2. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az üvegbetét nincs benne az árban!


Tudod: xxx Ft+ü

2011. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az üveg visszaváltható, akkor csak a benne lévő sört fizetted ki és az üveg nem a tiéd.
2011. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0,33-as üveg nem visszaváltható, benne van az árban. A tied.
2011. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!