Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb haverom...

Az egyik legjobb haverom elvesztése? Ilyenek miatt?

Figyelt kérdés

Tehát, régen nagyon jó haverok voltunk, csomót filmeztünk hülyültünk, mindenféle ökörséget együtt csináltunk. De egy két hónapja nagyon megromlott ez a viszony. Egyik barátom megkérdeztte tőle hogy mért van ez, aztmondta neki hogy: mindenkinek nyalok( nem szokásom, mindenki azt mondta h ez nem igyvan ), utánzőm őt ( ott vettem a sapkámat ahol ő )

ugy viselkedek mint egy ötödikes (ezsem igaz mert érett vagyok, multkor a többi havernak akik kisebbek bungit segítettem nekik építeni ) ezeket az indokokat ő nem írta le, csak gondolom hogy ezért írta le. Mostanában nagyon gonosz velem, sokat kötekedik velem, mindenbe negatívan szól bele. Nagyon rossz érzés elveszteni egy olyan barátot, aki sokat jelentett nekem. Belül nagyon rosszul esik de ezt nem mutatom ki.

Bocsi hogy a szöveg hosszúra sikerült ( 13/ F)


2011. jún. 4. 10:31
 1/3 anonim válasza:
ez nem helyes. kérdezd meg a barátnőjét/ pasiját (ha van) h mi érdekli, miért ilyen vld! ha nincs barátnője/pasija, akk te személyesen kérdezd meg h valami rosszat tettél-e, miért ilyen...hidd el, használ, én is így békültem ki, megpróbáltam az elvárásainak megfelelni. de azt ne feledd, h senki sem tökéletes!
2011. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jún. 4. 11:12
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt fogom tenni!
2011. jún. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!