Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam tehetetlenne...

Miért érzem magam tehetetlennek a nyár közeledtével?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve ez van, egész évben, hétről hétre mindig izgalmasan tekintek a jövőre, tele vagyok (számomra) mókásnál mókásabb tervekkel és mikor eljön a nyár minden megváltozik, valahogy félni kezdek mindentől és a korábbi határozott énem eltűnik. Mindenki olyan boldognak és befolyásolhatatlannak látszik én pedig mintha az eddig felhalmozott tudást egyáltalán nem tudnám használni, mintha hirtelen semmit sem tudnék.
2011. jún. 4. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali

Irigyellek mert én nekem ez a nyár lehetne olyan amit mindig is akartam.Idén megismertem 1 srácot akinél nem nehéz ,de jól fizető munka lenne ehelyett sajnos nyári gyakorlatra kell menjek és így rosszabbul is keresek(sokkal) és még nyári szünetem sem lesz.


Amúgy szerintem neked nem hiányzik más mint 1 kiadós kaland.Menj el barátnőkkel vagy barátokkal kajakozni vagy csak simán napozni..

2011. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!