Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai magyarországi női...

A mai magyarországi női börtönökben ki számít "menőnek"? (a kérdés komoly, nem szeretnék poénrovatot, köszönöm)

Figyelt kérdés
Egy nő ismerősömre úgy néz ki ítélet vár, neki szeretnék segíteni, pl.hogy mit sportoljon vagy valami hasonló)
2011. jún. 4. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vágja rövidre a haját, sportolni meg nem hiszem hogy van értelme.

Akármiylen sportos is valaki, nem harcolhat 5 emberrel egyszerre...


Amúgy szerintema női börtön kevésbé balhés minta férfi, elég nagy szigor van mindkettőben, és senki sem akarja megszívni, hosszabbítást kapni, vagy bukni a havi egy eltávot úgyhogy inkább nem balhéznak..

2011. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljen tisztelettel mindenkivel, és akkor nem lesz ott gond szerintem.
2011. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan Tökölön voltam fogvatartott 5 évig, de túl azon hogy újnak számítottam, semmi komoly nem történt soha.

A hajamat se azért vágták le pár mm-esre, mert amúgy megtépték volna hanem higiéniai okokból.

A nőknél nem vágnak hajat, talán van olyan hogy kérésre megteszik, de tiszteletben tartják a női szférát.


Felnőtteknél nem igen verekszenek, egy idős úr már közel 13 éve fogoly volt, a fiatalok segítettek neki és zárkatársak

2011. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!