Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jól fizető állások...

Milyen jól fizető állások vannak nőknek, ahol biztos ellehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 14:39
 1/9 A kérdező kommentje:
vagyis amivel biztos ellehet helyezkedni*
2011. jún. 6. 14:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz könnyebbet. Manapság olyan már nem létezik, hogy "biztosan el lehet vele helyezkedni". Azt is figyelembe kell venni, hogy mihez van tehetséged.
2011. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, csak itt M.o. nem létezik olyan.:D


Van kézügyességem, de én abban meg nem akarok dolgozni.

2011. jún. 6. 14:58
 4/9 napietus ***** válasza:
hiányszakmák, pl. műszaki pályák. egyébként egyszerű, megnézed a profession.hu-t vagy bármelyik ilye oldalt, és meglátod, milyen szakmák a legkeresettebbek most. de ez sem garancia az elhelyezkedésre, csak nagyobb esély.
2011. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magas labda, mert speciel van egy ilyen, de gondolom, téged nem az érdekel. Kimondottan nőknek, 100% az elhelyezkedés és jól is lehet vele keresni.

Egyébként nincs olyan állás sem nőknek, sem férfiaknak, ahol biztos lesz helyük. Kivéve ha vállalkoznak, de hát az is be tud csődölni.

2011. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magas labda?
2011. jún. 6. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,mérnök

tudom hogy mindig lesz melóm

de ehhez érzék kell

2011. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a perverz, vagy "magas labda" arra gondolt, hogy lehetnél akár k*rva is, csak az biztos nem érdekel?
2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy perverz, valóban erre gondoltam. De az is lehet, hogy perverz vagy, meg én is :D
2011. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!