Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Véget érhet egy több mint 10...

Véget érhet egy több mint 10 éve tartó. Már már testvéri kapcsolatnak mondható barátság? Nagyon rossz érzés. Hasonló történt már veletek?

Figyelt kérdés
Igazából nem történt semmi köztünk, csak barátnőm olyan baráti körbe került, ahova én akkor se járnék, ha 1etlen barátom se maradna a földön...és úgy viselkedik (nem velem szemben) ami az én értékeimben nem férnek bele...( pl megcsalja a férjét, stb stb) Nagyon furi de teljesen megváltoztak az érzéseim vele szemben......:(:(
2011. jún. 9. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen..történhet, én is így éreztem egyik barátnőmmel szemben.Egyszerűen megváltozott a véleményem. Ez van azóta nem tudok már úgy hozzá állni.
2011. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

történt...és azóta sem tudok rá nézni, már 3 éve volt, de még most is nehezemre esik vele szóba állni, ránézni egy közös képre. Nagyon megviselt, nagyon negatív időszak volt az életemben...ő akkor azért támadt hátba mert azt mondta, hogy túl féltékeny és hogy milyen vagány az én életem, hát inkább keresztbe tesz...ellenem forditott egy rakás embert... Sajnálom ami történt

21_l

2011. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen. Van, akinek a sajat testverevel szakad meg a kapcsolata. Csaladban is van ilyen. Az egyik sogorom detto ugyanigy megvaltozott. Ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni, nem lehet akarata ellenere megvaltoztatni.
2011. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van ilyen. Az emberek változnak. Nem szabad ragaszkodni.
2011. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ért már véget egyik napról a másikra az egyik legjobb barátommal a kapcsolat. Nem kell erőltetni, jobb nem lesz, lépj tovább és emlékezz a szépre. Mást úgysem tehetsz.
2011. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is azt írom ide, hogy igen

nem egy barátomról derült ki, hogy tulajdonképpen soha nem is volt az.

és igen, családon belül is létezik olyan, hogy rokonok összekülönböznek, és egy életre elmérgesedik a kapcsolat.

2011. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!