Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » El tudnád képzelni az életed...

El tudnád képzelni az életed egy külföldivel?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen nemzetiségűvel? És miért pont vele?
2011. jún. 10. 00:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig arról álmodozom, hogy egy külföldivel fogom leélni az életem és végre elmegyek ebből az országból. Teljesen mindegy milyen nemzetíségű, lehet olasz, spanyol, francia (legalább ráleszek kényszerítve, hogy egy új nyelvet tanuljak, ha megakarom értetni magam vele)
2011. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a párom finn, és remélem hamarosan férj és feleség leszünk.
2011. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor én most irigykedem egy picit. :) Nekem a finn fiúk jönnek be nagyon, meg persze úgy egészben Finnország... ezért is tanulgatok finnül. :)
2011. jún. 10. 00:19
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
Simán, ha tud angolul :) Mondjuk néger pasival nem nagyon tudnám magam elképzelni, ők valahogy nem jönnek be, de hát ki tudja mit hoz az élet, nincs velük se semmi bajom :) Mondjuk azért ha külföldi jövendőbeliről van szó, akkor azért leginkább európaira gondolok.
2011. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
97%
Ez aranyos volt.:) Hol tartasz a nyelvtanulásban?
2011. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjuk egy némettel. De azért nem árt ha tud angolul, mert én nagyon keveset tudok németül. De idővel úgyis megtanulnék, ha így hozná az élet.
2011. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Áá, még az elején tartok, mert pár hónapja kezdtem el, de nem intenzíven, meg persze most pihentetnem kell, a vizsgáim miatt... Egyébként, az alap-alapdolgok helyén vannak. :)

Te is tanulsz finnül? Vagy nem próbálkozol vele? :)

Ha nem vagyok indiszkrét, akkor megkérdezhetem, hol ismerkedtetek meg?

2011. jún. 10. 00:31
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Én bár külföldön élek,de a férjem magyar akárcsak én.Érdekes,hogy a fiam aki felnőtt ember,és ő is kint él,a külföldieknek nagyon bejön,mert külföldi :)De ő is csak magyar lányt akar magának..:)
2011. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
86%
Igen, el tudnam. A ferjem amerikai. Hogy miert pont o? Mert nem ismerek nala jobb embert es soha nem is fogok. Szamomra tokeletes. Ez nem nemzetisegtol fugg, hanem az emberek szemelyisegetol. Jo es rossz ember mindenhol van.
2011. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%

Külföldön tervezem majd jövőmet szóval igen.A szép ázsiai lányokat különösen preferálom:)

Konkrét nemzetiség nincs.

2011. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!